AEROTECH EVOLUTION X TSA Bisiklet Taşıma Çantası

0.00 TL 17,306.52 TL
Havale Fiyatı 16,787.32 TL

Marka: Scicon

Ürün Kodu: TP070100502

Ürün Piyasa Fiyatı :

STOK : Var

SCICON AEROTECH™ EVOLUTION X TSA Bisiklet Taşıma Çantası

Dünyanın en dayanıklı ve hafif sert gövdeli bisiklet taşıma çantası, şimdi thru axle sistemiyle uyumlu.

Yepyeni SCICON AeroTech Evolution X TSA Bisiklet Seyahat Kutusu bir yol bisikleti veya triatlon bisikletiyle seyahat etmenin getirdiği stresi, endişeyi ve zorluğu azaltır. Bisikletinizin minimum demontajı, dolgulu koruma, tüm bisiklet parçaları için ayrı depolama alanı ve güçlü ancak hafif materyaller size bisikletinizin varış noktanıza güvenli ve sağlam biçimde varacağı konusunda güven verir.

Önde gelen bisiklet ekipleri ve dünya çapındaki atletlerle birlikte geliştirilmiş ve onlar tarafından test edilmiş SCICON AeroTech Evolution X TSA profesyonellerin ilk tercihidir. En yeni ve güncellenmiş model şimdi hem thru-axle hem de mandallı sistemlere uygun bir mandallı mil adaptörü seti de içeriyor.

İncelikli bir karbon bisiklete çok para harcadıysanız ve uçakla seyahat etmeyi planlıyorsanız, iyi bir bisiklet kutusuna yatırım yapmak kesinlikle buna değer. SCICON, AeroTech Evolution X TSA Bisiklet Seyahat Kutusuyla sizi güvenceye alıyor.

BASİTLEŞTİRİLMİŞ PAKETLEME

Hafif ama sağlam, üstelik paketlemesi ve paketten çıkarması kolay - SCICON AeroTech Evolution X TSA bisikletinizle birlikte seyahat etmeyi mümkün olduğunca basit ve güvenli hale getirir. Yalnızca tekerlekler, sele direği ve bir pedalın çıkarılması gerekir – gidonun tümüyle çıkarılması gerekmez; yalnızca gevşetilmesi ve çevrilmesi yeterlidir.

Bisikletin tekerlekleri bisiklet seyahat kutusunun tekerlek bölmelerinde güvenle saklanırken pedallar ve sele (sele direğiyle birlikte) özel bir saklama çantasına sığar.

Akıllı patentli tasarım aynı zamanda entegre sele direklerine sahip bisikletlerin saklanmasına da izin verir ve yol ve TT/triatlon bisikletlerini taşımak için idealdir.

BİR BAKIŞTA

Güvenlik ve kolay denetleme

SCICON AeroTech Evolution X TSA bisikletinize yalnızca TSA tarafından erişilmesini ve transit sırasında istenmeyen erişimden korunmasını sağlayan iki TSA anahtar kilidiyle donatılmıştır.

Bisiklet tekerlekleri için ayrı bölmeler ve akıllı dahili bağlama sistemi gümrük ve güvenlik personelinin kutunun içindekileri herhangi bir şeyi çıkarmadan denetlemesine izin verir.

Kolaylaştırılmış Mobilite

Daha iyi bir mobilite sağlayan SCICON Tekerlek Sistemi her türlü zeminde kolayca yol almanızı sağlayacaktır. 360° dönebilen hassas bilyalı rulmanlı dört tekerlek bisiklet seyahat kutunuzu dik tutar ve manevra kabiliyeti sağlarken sessiz bir dönme performansı da sunar.

SCICON AEROTECH™ EVOLUTION X TSA Bisiklet Taşıma Çantası

İTALYAN MÜHENDİSLİĞİ VE TASARIMI

İtalya'da geliştirilen ve tasarlanan AeroTech Evolution X TSA mevcut olan en hafif ve sağlam bisiklet kutularından biridir. Koruma ve tasarım açısından en yüksek ihtiyaçları karşılamak için geliştirilmiş patentli ve yüksek etkili ABS bileşiğinin kullanımı, üstün mekanik özellikler sunarken ağırlığı da yalnızca 11 kg'da tutar

BAĞIMSIZ SAKLAMA BÖLMELERİ

AeroTech Evolution X TSA yarış bisikletlerinin geometrisine uygun olarak geliştirilmiştir ve tüm bisiklet bileşenleri için ayrı saklama bölmelerine sahiptir. Entegre tekerlek hazneleri tekerlek setinizi korur. Sabitlenmiş ve ayrılabilir bileşen çantası sele direği, pedallar, tekerlek mandalları ve araçlar için bir alan oluşturur. Dolgulu döşeme, bisiklet iskeletini bir yastık gibi korur.

SCICON AEROTECH™ EVOLUTION X TSA Bisiklet Taşıma Çantası

ASKILI İSKELET SİSTEMİ (SFS)

Akıllı Askılı İskelet Sistemi (SFS), bisikletinizi sağlam biçimde yerinde tutarken aynı bir emniyet kemeri gibi ekstra stabilite ve güvenlik sağlar. İçindeki boru dolgular şoku sönümler ve aşınmayı önler.

TRAVEL SENTRY® ONAYLI

Güçlendirilmiş Travel Sentry® onaylı TSA anahtarlı kilitler bisikletin güvenliğini güvenceye alırken ABD, Kanada ve diğer pek çok uluslararası havalimanında bisiklet kutusuna gümrük yetkilileri tarafından erişilmesine de olanak tanır.

SCICON AEROTECH™ EVOLUTION X TSA Bisiklet Taşıma Çantası
Havale / EFT (%3) :16,787.32 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Ağırlık:11 kg
Materyal:Patentli Hafif ABS termoplastik
Dış Boyutlar:U 114 cm x G 36 cm x Y 94 cm
Kapanma:(2) Travel Sentry® onaylı anahtarlı kilitler (2) Ağır Hizmet Tipi Kelebek kilitler

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Popüler Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır