Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

ASSOS DONZI Gözlük

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 63.99.12
₺9.207,55
*

Renk

  • Kullanılamıyor
  • Kullanılamıyor
*

Beden

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

DONZI'nin oleofobik ve su geçirmezlik özellikleri, UV koruması sağlamanın yanı sıra, parmak izi, ter ve yol spreyinden kaynaklanan engelleri azaltarak, değişen arazilerde ve değişen koşullarda görsel netliği korur. Özel Ellipsis logomuza göre şekillendirilen kraterCooler teknolojisinin eklenmesi, kaşınızdaki serinletici hava akışını artırır ve buğu önleyici havalandırma sağlar. Çerçeve, ayarlanabilir bir burun yastığı ve şakak yapısıyla konforlu bir şekilde sabitlenir ve lens, yol, patika ve çakıl sürüşünün kötüye kullanılmasına eşittir. Reçeteli ekler için Optik Klipsimiz ile uyumludur. AB uygunluk beyanı.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLAR


ÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

Ayarlanabilir burun yastıkları ve saplar kişiye özel, güvenli konfor sağlar. Çerçeve ve lens darbelerden dolayı parçalanmak yerine geri sıçrar.

Güçlü güneş ışığına göre ayarlanmış (Kategori 3, %12,95 Görünür Işık İletimi ile) tek parça polikarbonat Spektra lens; alan derinliğini geliştirmek, çevre görüşünü artırmak ve doku, yol kusurları ve yol engellerindeki değişiklikleri vurgulamak için tasarlanmıştır. İtalya'da yapıldı.