Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Assos EQUIPE R 3/3 BIB TAYT S9

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 11.14.249
₺12.200,48
*

Renk

  • Kullanılamıyor
*

Beden

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

Bu raceFit önlük taytlarının kasık kısmında özel bir 3 katmanlı membran ve dizlerde ek bir yalıtım paneli bulunur ve bu sayede en kritik, soğuğa karşı hassas alanlarınızın korunmasını sağlar. Taytın geri kalanı, su geçirmezliği ortadan kaldırarak daha agresif nefes alabilirlik sağlayan en ağır RX EVO termal kumaşımızdan oluşur. EQUIPE R HABU, sürücüyü soğuk koşullara hazırlayarak kışın engellerini ortadan kaldırır ve gelecek sezona hazırlanmak için gerekli donanıma sahip olmanızı sağlar.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLAR


ÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

Bacaklar, en sıcak RX EVO malzememiz olan RX EVO Plus ile yalıtılmıştır. Kokuya ve aşınmaya karşı dirençli olan ve esneme sırasında beyazlamak yerine siyah kalan, son derece nefes alabilen bir kumaştır. Şirket içinde geliştirilen 3 katmanlı teknik bir membran olan yeni AIRBLOCK.888 paneli, merkezinizi yalıtırken rüzgara ve suya karşı korur. Ek RX panelleri dizleri ısıyla düzenler.


YAPI/ FIT

RacingFit'imiz, WorldTour geri bildirimleriyle tasarlanmış ve WorldTour sonuçlarıyla kanıtlanmış, ikinci deri, aerodinamik bir siluettir. TwinDeck yapımız dizlere ek nefes alabilen yalıtım katmanları ekler.