Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

ASSOS EQUIPE R Bib Tayt S9

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 11.10.255
₺8.208,29
*
  • SİYAH
*

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

EQUIPE R, WorldTour tarafından kanıtlanmış EQUIPE RS teknolojilerini benimseyen, imzamız olan A-Lock Engineering yapımızla üretilmiştir. RacingFit dengesini, kasları saran “kelebek (butterfly)” paneli ve yeni Type.443 kumaşıyla dengeyi sağlar. Bu tasarım EQUIPE RS gibi nefes alır ve basınç sağlar, tek farkı daha koyu siyah bir renge sahip olmasıdır. Monofilament elastik, bib askılarındaki ağırlığı azaltır ve çift katmanlı modellerden daha hızlı kurur. Şortlar ise temel yarış eklentilerimizle donanmıştır.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLARÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

Type.443 basınçlı, tere dayanıklı örgüsü, ağırlığı ve denge sağlama özelliği ile EQUIPE RS serimizdeki Type.441 tasarımına benzerdir. Daha koyu, daha zengin siyah renk ve UPF 50+ ile ultra nefes alabilir ve ultra destekleyici bir yapısı vardır.YAPI/ FIT

RacingFit, WorldTour’dan gelen geri bildirimlerden ve kanıtlardan yola çıkarak, aerodinamik ve ikinci bir deri gibi tasarlanmıştır. Mikro ayarlı şekillendirme, standart bir bacak uzunluğunda kompresyon desteği ile büyük kasları sarar. Elastik beli sayesinde karın ve hassas bölgelerdeki basıncı azaltırken ikinci bir cilt uyumu sağlar. Sıkıştırıcı elastik bantları ve silikon mikro-noktalı tutuşun güvenliği ile Racing Series dışındaki her şeyden daha hafiftir.