Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

ASSOS EQUIPE RS ALLEYCAT RÜZGARLIK TARGA

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 11.32.386
₺10.083,06
*

Renk

  • Kullanılamıyor
*

Beden

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

Orijinal WorldTour tarafından kanıtlanmış Alleycat'i temel alan güncellenmiş Targa versiyonu, aerodinamiği geliştirirken aynı düzeyde yansıtma ve nefes alabilen hava koşullarına karşı koruma sağlayan daha ikinci bir deri üst panele sahiptir. Hafif alt paneller, yoğun çabalar sırasında kişisel mikro iklimi düzenlemek için nefes alabilirliği artırır.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLAR


ÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

Yeni 2L Silver Storm membranımız, ceketin ön kenarı ve sırtın üst kısmı boyunca orijinal Silver Haze'in yerini alıyor. Her açıdan selefi kadar yansıtıcı, rüzgar geçirmez ve su geçirmez, ancak daha fazla esnekliğe, ikinci deri gibi uyum ve daha iyi toplanabilirliğe sahiptir. Daha hafif Yubari paneller, daha az maruz kalan alanlarda su geçirmezlikten ödün vermeden nefes alabilirlik sağlar ve çok esnek Push Pull kumaş, aerodinamik uyum sağlarken konforu ve nefes alabilirliği artırır.

YAPI/ FIT

RacingFit ürünümüz ince kesilmiş olduğundan Alleycat, regularFit MILLE serisi yerine EQUIPE ekipmanı üzerine en iyi şekilde yerleştirilir. Ham kesimli bel kısmı, aerodinamikten ödün vermeden katman hacmini azaltır.