Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

ASSOS EQUIPE RS Bib Tayt S9 TARGA

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 11.10.239
₺9.307,44
*

Renk

  • Kullanılamıyor
*

Beden

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

“TARGA” sınıflandırılması ile EQUIPE RS S9 tasarımımızın tamamen yenilendiğini gösterir. Yeniden tasarım süreci performans ve rahatlığı arttırmış, gereksiz yük ve gramlardan arınmış ve kuruma süresini azaltmıştır – bu da terlemenin giysiler üzerinde kalıp ağırlık yapmamasını sağlar. Aynı zamanda alt karın bölgesinde OSSIDIA materyal panel kullanılarak; agresif bisiklet hareketlerinde esnekliği arttırır, yüksek eforlarda derin nefes almanızı sağlar ve ikinci cilt gibi hissettiren kumaş isteyen uzun boylu bisikletçiler için baskıyı azaltır.

 

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLARÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

Type.441’de ise yumuşak basınçlı, ipek gibi bir materyale sahiptir; bu sebepten dolayı sıradan bib şortlarınızdan daha farklı olarak terlemeye daha dayanıklıdır. Buna ek olarak UV ışınlarından korur, aktif olarak bedeni soğutur ve kokuyu önler. OSSIDIA nefes almayı destekleyen aynı zamanda stratejik olarak hassas bölgelerde basıncı azaltan yüksek esnek bir kumaştır.YAPI/ FIT

AEPD RacingFit standart bacak uzunluğu için tasarlanmıştır. Her bir panel, askı ve dikiş; denge, konfor ve ikinci deri performansı için yapılmıştır. Bu tasarımlar sayesinde ASSOS şortlar efsanevidir.