Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

ASSOS EQUIPE RS Forma S9 TARGA

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 11.20.362
₺6.398,77
*

Renk

  • Kullanılamıyor
*

Beden

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

Bir WorldTour forması yaptık. Daha sonra bunu kendilerine sponsor olan ancak profesyonel düzeyde performans talep eden kararlı bisikletçiler için geliştirdik. Şimdi tekrar yükselttik. TARGA nesli, selefinin aerodinamik detaylarını konfor ve yapısal stabilite kazanımlarıyla birleştiriyor. Performans, konfor, kalite; RS S9 TARGA'nın mükemmelliği seledeyken hissettiğiniz bir şeydir.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLAR


ÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

Forma, ASSOS imzalı forma dokusundan sorumlu olan miniCheck Tex gövdesini cepleri sabitlemek için bir Sabitleyici parçayla birleştiriyor. Karışım, nefes alabilirliği ve soğutma hava akışını desteklerken kokuya karşı direnç gösterir. Push Pull çözgülü örgünün kolları ve cepleri nefes alabilen, iki yönlü bir uyum sağlar ve dengeleyici bir esneklik sağlar. Kumaşlar ön, arka ve kollar için sırasıyla UPF 25, 30 ve 50+ sağlar.

YAPI/ FIT

Kataloğumuzdaki en agresif, en aerodinamik, en sıkıştırıcı ve kısaca en hızlı seçenek olan raceFit, WorldTour için üretilmiştir, dolayısıyla hiçbir başlangıç çizgisi onun kapsamı dışında değildir. İkinci deri gibi oturması ayakta dururken kısıtlayıcıdır ancak selede yerine oturur.