Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

ASSOS EQUIPE RS Forma S9 TARGA Speed Club 2023

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 11.20.364
₺7.128,40
*
  • KIRMIZI
*

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

ASSOS Speed Club, bisiklet sürmek, yarışmak ve birbirlerini daha da ileriye taşımak için bir araya gelen bisikletçilerden oluşan bir topluluktur. Speed Club, spor ve onun desteklediği toplum için yaşayanlar için, dünya çapındaki kendini adamış sürücüler tarafından ve onlar için oluşturulan binicilik grubumuzdur. Seçtiğimiz kesim, en hızlı ve en hafif katmanları talep eden bu sporcular için aerodinamiği en üst düzeye çıkaran ikinci deri raceFit'imizdir.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLAR


ÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

Forma, ASSOS imzalı forma dokusundan sorumlu olan miniCheck Tex gövdesini cepleri sabitlemek için bir Sabitleyici parçayla birleştiriyor. Karışım, nefes alabilirliği ve soğutma hava akışını desteklerken kokuya karşı direnç gösterir. Push Pull çözgülü örgünün kolları ve cepleri nefes alabilen, iki yönlü bir uyum sağlar ve dengeleyici bir esneklik sağlar. Kumaşlar ön, arka ve kollar için sırasıyla UPF 25, 30 ve 50+ sağlar.

YAPI/ FIT

Kataloğumuzdaki en agresif, en aerodinamik, en sıkıştırıcı ve kısaca en hızlı seçenek olan aeroFit, WorldTour için üretilmiştir, dolayısıyla hiçbir başlangıç çizgisi onun kapsamı dışında değildir. İkinci deri gibi oturması ayakta dururken kısıtlayıcıdır ancak selede yerine oturur.

Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı

Assos MILLE GT 2/3 LS UZUN KOLLU FORMA C2

₺8.435,59

Poker Socks 0

₺950,40

Poker Socks 1

₺950,40