Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Assos EQUIPE RS SPRING FALL BIB TAYT S9

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 11.14.220
₺13.122,25
*
  • SİYAH
*

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

EQUIPE RS İlkbahar Sonbahar Önlük Şort ve bacak ısıtıcı kombinasyonu aynı korumayı ve tartışmalı olarak ilave çok yönlülüğü sağlarken, klasik tam boy taytların karşılaştırılamayacağı bazı günler vardır. Bu siluet, tüm gün süren antrenman seansları sırasında vücudun alt kısmı boyunca kesintisiz bir sarma ve tutarlı yalıtım seviyeleri sağlarken, alt bacağın etek kısmında mümkün olan en yumuşak geçiş sağlar.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLAR


ÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

Taytın ana kumaşı, polar destekli OSMOS ailemizin en düşük hacimli malzemesi olan OSMOS Light'tır. Fırçalanmış iç kısım hafif yalıtımlıdır, nefes alabilir ve cildimize karşı süper yumuşaktır. Çözgü örgülü dış kısım, taytın "kabuğu" görevi görür ve basınçlı yapısıyla bacak kaslarınızı daha da destekler. Kumaşın bu iki bileşeni birlikte bacaklarımızda hoş bir basınç tutuşu oluşturarak pozitif dolaşımı ve eşit sıcaklığı teşvik eder. Rüzgara bakan ön panelin hava şartlarının yükünü üstlendiğini bilerek, bu patentli twinDeck yapısı soğuk havayı dışarıda tutarken nefes almayı sürdürdüğü için ikinci bir OSMOS Medium katmanını üst üste koyduk.

YAPI/ FIT

S9 raceFit platformu kullanılarak üretilen taytlar, maksimum stabilite sağlamak ve pedal çevirirken parçayı yerine sabitlemek için A-Lock Mühendislik çerçevemizi kullanır. RollBar önlük askılarımız ve ergoBox, ağırlığınız selede aktarılırken güçlerinizi birleştirerek, yüksek çıkışlı çabalar sırasında sürtünmesiz konfor ve denge sağlar.