Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Assos EQUIPE RS WINTER LS UZUN KOLLU Forma

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 11.24.296
₺7.600,51
*

Renk

  • Kullanılamıyor
*

Beden

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

RS Kış Orta Katmanı, gardırobunuza çok yönlülük katarak ve omuz mevsimleri ve kış için farklı özel ceketlere olan ihtiyacı ortadan kaldırarak dört mevsim bisiklet sürmeyi basitleştirir. Bir taban katmanının üzerinde ve bir ilkbahar/sonbahar kabuğunun altında, hafif hava koşullarına karşı korumayı tam bir kışlık cekete yükselterek iç nemi dışarı atarken sıcaklığı hapseder. Sıcaklığın düştüğü günlerde entegre ön kapağı ve başlığı yukarı çekin; Sürüşünüz sırasında sıcaklık veya yol yükseldiğinde, Thermobooster bulutlar içeri girene veya uzun, dondurucu inişlere ulaşana kadar istiflenmek üzere sıyrılır.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLAR


ÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

Bu katmanın OSMOS Heavy malzemesi, S9 kışlık ceketlerimiz ve taytlarımızda da bulunan en sıcak yalıtkanımızdır. Kuru sıcaklık sağlamak için esnekliği, yumuşak iç yüzeyi, fırçalanmış yalıtımı ve nefes alabilirliği birleştirir. Entegre yüz maskesi OSMOS Light'tan yapılmıştır, daha az yalıtımlıdır ve kaskın altına daha iyi oturur.

YAPI/ FIT

RaceFit'imiz, aerodinamik için kesilmiş dış katmanların altında bile hafif bir sıkıştırma hissi ve kolay katmanlama sağlar.