Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

ASSOS EQUIPE RSR Superleger Bib Tayt S9

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 11.10.230
₺10.664,87
*

Renk

  • Kullanılamıyor
*

Beden

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

Sadece ağırlığı azaltmak için değil, aynı zamanda sürücü için en sıcak yarış günlerinde veya ev içerisinde yapılan antremanlarda konfor ve desteği arttırır. Dikiş sayısını azaltıp bunların yerine yeni hiper ışığa (Hyperlight) sahip panel kumaşları, daha çok nefes alan malzemelerle; sürtünmeyi azaltan ve bacak kaslarını uzun bir süre boyunca soğuk tutan kumaşlar kullanılmıştır.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLARÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

Kelebek “Butterfly” yapısı “Breezer Tex” kullanılarak, ultra hafif dokuma ve örgüye benzer kumaşı sayesinde nefes alan buna ek olarak bacaklarda ekstra yumuşak hissiyat verme özelliklerini öne çıkarır. Geriye kalan ön ve arka paneller daha fazla sıkıştırma tutuşu için ultra yumuşak OSSIDIA çözgülü örgü malzememiz ile yapılan ek parçayı sabitler. Bib askıları da hafif elastiklerden yapılır bu sayede fazladan gramları atar ve daha az ter emer.YAPI/ FIT

S9 RaceFit platformu ile şortlarımızda bulunan A-Lock mühendisliği, maksimum denge ve pedal kullanırken güvenilir bir şekilde yerleşmenizi sağlar. RollBar bib askıları, yenilenmiş ErgoBox ve tek parça kelebek (“Butterfly”) panelleri birleştiğinde seleye transfer olan ağırlığınıza eklenir. Bu sayede yüksek eforlarda sürtünmesiz rahatlık ve denge sağlar.