Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Assos GT 3/3 BIB TAYT C2 NO IN.

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 11.14.243
₺8.904,46
*
  • SİYAH
*

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

Yeni RX EVO Plus kumaşı, RX Evo ailesinin en yalıtımlı kumaşıdır. RX EVO Plus kumaşın eklenen yalıtım özellikleri, önceki MILLE Winter Tights'a göre daha soğuk koşullarla baş ederek, kışın en kötü hava koşulları hariç tüm durumlarda aşırı ısınma riski olmadan ULTRAZ muadili ile aradaki farkı azaltır. Ayrıca kuru ve sıcak bir mikro iklimi korumak için iyi nefes alır. Ek gerektirmeyen yapı, bunları tercih ettiğiniz yaz şortunun üzerine katlayabileceğiniz veya cross training için kullanabileceğiniz anlamına gelir. Koşarken veya XC kayak yaparken daha fazla katmanlama alanı ve hareket aralığı için bedeninizi büyütmeyi düşünün.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLARÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

RX EVO Plus, RX EVO ailesinin ısı yalıtımı en yüksek olanıdır. Kokuya karşı dayanıklıdır ve sığacak şekilde ince esnemek yerine bacakları sarmak için asimetrik esneme kullanır. Çözgülü örgü aşınmaya karşı dayanıklıdır ve hareket halindeyken esneme sırasında beyazlamak yerine siyah kalır.YAPI/ FIT

Aerodinamik RegularFit ve vücut hatlı şekillendirmemiz dikişleri tek parçaya indirerek tam konfor için sürtünmeyi ortadan kaldırır. Ham kesim bel ve ayak bilekleri, hafif basınçlı, hacim azaltıcı bir tutuşla tamamlanır.