Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

ASSOS GT Spider Bag C2

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: P13.94.916
₺6.912,18
*
  • SİYAH
*

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

İkonik Spider Çantamızın en son nesli, ek depolama seçenekleri ve dikkate değer bir eksiltme içerir: ağırlık. Yatık, ham kesimli kayışlar, performans ekipmanımızdakilere benzer ancak uzunlukları boyunca ve bağlantı noktalarında daha fazla güvenlik için güçlendirilmiştir. Kayışlar, genellikle iyi havalandırılan yarış kaskları gibi gözlüklere uymayan, bir işe gidip gelme kaskı taktığınızda, gözlüğü yerleştirmek için sabitleyici halkalar içerir. Ana gövde tekstili, kargonuzu koruyan 3 katmanlı su geçirmez bir kabuk olan yeni hava koşullarına dayanıklı AIRBLOCK.888 tabakamızla güncellendi.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLAR


ÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

Yeni AIRBLOCK.888 3 katmanlı tabakamız, yükünüzü su geçirmez koruma sağlayan bir kabukla sarar. Yeni Spacer airMesh3D ürünümüzün bir paneli, sırtınız ve çanta arasında nefes alabilirlik sağlar.

YAPI/ FIT

Güvenli saklama için önceki modelin tek fermuarlı cebinin aksine üç fermuarlı ceple güncellendi. Tablet gibi küçük elektronik cihazlar için ek güvenlik ve koruma. Kayışlardaki ayrıntılar, düşük ışık koşullarında sürüş sırasında selede görünürlük artışı sağlar.