Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Assos GTO UZ 3/3 THERMO ELDİVEN

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: P13.52.544
₺8.435,59
*
  • SİYAH
*

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

Yeni tasarlanan ULTRAZ Kış Termo Yağmur Eldivenlerimiz, zorlu kış koşullarına daha uygun, daha sıcak bir mikro iklimi korumak için artırılmış ısı yalıtımıyla donatılmış, kışa dayanıklılık konforunun zirvesidir. Eldivenler, manşeti yukarı doğru uzatan ve düşük hacimli bir ceket manşeti üzerine katlandığında rahatça sızdırmazlık sağlayan, nefes alabilen bir PU membran ile rüzgarı, yağışı ve yol spreyini uzaklaştırır. Avuç içlerindeki sentetik deri, ıslak, kaygan kaporta üzerinde güvenli tutuş sağlarken aynı zamanda kış şartlarında bir çarpışmaya neden olduğunda kendinizi yakalamak için koruyucu, aşınmaya dayanıklı bir katman ekler. Dayanıklı avuç içi, başparmak üzerinde ultra yumuşak bir silme paneli ve çubuk hissini silmeden uzun mesafe konfor sağlayan titreşim emici avuç içi dolgusu ile desteklenmiştir.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLAR


ÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

Nefes alabilen rüzgar ve su geçirmez membran, bir ısı yalıtım katmanını sarar. Yüz kumaşı ve sentetik deri avuç içi %100 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş malzemeden yapılmıştır.

YAPI/ FIT

Önceden şekillendirilmiş PU membran, barı veya kaputu kavrarken elin şeklini eşleştirerek uzun mesafeli kış sürüşleri için tam rahatlık sağlar.