Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Assos MILLE GT 2/3 LS UZUN KOLLU FORMA C2

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 11.24.360
₺8.435,59
*
  • MAVİ
  • KIRMIZI
  • GRİ
  • SİYAH
*

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

Nefes alabilen, orta derecede yalıtımlı ve hızlı kuruyan, yeni güncellenen GT İlkbahar Sonbahar Forması C2, gün ısındığında boğulmadan, soğuk koşullarda rahat, kuru bir mikro iklimi koruyarak konfor sağlar. Manşonlar artık tamamen RX malzemeden yapılmıştır ve daha soğuk koşulları kapsayacak şekilde termoregülasyonu artırır. Göğüs, omuzlar ve karın bölgesine uyum sağlayacak iyileştirmeler, bisiklet dışındayken veya daha dik, dayanıklılık odaklı sürüş pozisyonunda konforu artırır. Kollar, temiz, yarıştan ilham alan ham kesim manşetlerle tamamlandı ve eldivenlerin veya kabukların altına katmanlama için hacmi azalttı. Düşük ışık koşullarında sürüş için arka etek kısmı yansıtıcı ayrıntılarla donatılmıştır ve sağ kolda güneş gözlüklerini saklayan entegre bir gözlük garajı vardır.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLAR


ÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

The 250g/m² RX fabric on the front panel combines increased thermal insulation with abrasion resistance with quick-drying breathability. The pockets are upgraded with Sens Strong, a 218g/m² Textile whose honeycomb construction supports fully loaded pockets. Both Textiles provide UPF 50+ protection.

YAPI/ FIT

Revize edilen MILLE GT RegularFit, katmanlanabilirlik için aerodinamik silueti korurken göğüsteki kısıtlamayı azaltır. Yerleşik kollar, agresif veya dik sürüş pozisyonlarında tam hareket aralığı yaratır.

Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı

ASSOS EQUIPE RS Forma S9 TARGA Speed Club 2023

₺7.128,40

Poker Socks 0

₺950,40

Poker Socks 1

₺950,40