Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Assos MILLE GT 3/3 BIBTAYT C2

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 11.14.242
₺9.676,09
*

Renk

  • Kullanılamıyor
*

Beden

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

Yeni RX EVO Plus kumaşı, RX Evo ailesinin en yalıtımlı kumaşıdır. RX EVO Plus kumaşın eklenen yalıtım özellikleri, önceki modele göre daha soğuk koşulların üstesinden gelerek, kışın en kötü hava koşulları dışında aşırı ısınma riski olmadan ULTRAZ muadili ile aradaki farkı azaltır. Yeni malzeme, kuru ve sıcak bir mikro iklimi korumak için iyi nefes alır ve yeni model ayrıca, gelecek sezon için formunu koruyan veya kilometrelerce inşa eden uzun sürüşler için 2 mm konforlu konfor sağlayan MILLE GT C2 parçamızla güncellendi.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLARÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

RX EVO Plus, RX EVO ailesinin ısı yalıtımı en yüksek olanıdır. Kokuya karşı dayanıklıdır ve sığacak şekilde ince esnemek yerine bacakları sarmak için asimetrik esneme kullanır. Çözgülü örgü aşınmaya karşı dayanıklıdır ve hareket halindeyken esneme sırasında beyazlamak yerine siyah kalır.YAPI/ FIT

Aerodinamik RegularFit ve vücut hatlı şekillendirmemiz dikişleri tek parçaya indirerek tam konfor için sürtünmeyi ortadan kaldırır. Ham kesim bel ve ayak bilekleri, hafif basınçlı, hacim azaltıcı bir tutuşla tamamlanır.