Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

ASSOS MILLE GT Forma C2 EVO

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 11.20.344
₺5.203,97
*

Renk

  • Kullanılamıyor
  • Kullanılamıyor
  • Kullanılamıyor
  • Kullanılamıyor
  • Kullanılamıyor
*

Beden

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

Kendini kanıtlamış MILLIE GT jarselerimizin bir diğer gelişimi için; yakasının önünü açtık, göğüs ve boyun bölgesindeki uyumu güncelledik. Bu sayede baskıyı azalttık, kısıtlama olmadan daha rahat nefes alınabilir bir hale getirdik. Kollar ve boyun bölgelerinde yeni bir materyal kullanılmıştır. Bu materyal bir önceki jarsenin ağırlığından 15g (M beden) daha hafiftir. Hafif olmasına karşın esnektir, vücuda uyumludur ve aktif nem yönetimi sağlar. Yeni fermuar yapısı, katlar arasındaki sürtünmeyi ve sürüş yaparken midedeki kırışıklığı azaltır.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLAR


ÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

Vücut; hızlı kuruyan, nefes alabilen ve koku kontrol teknolojisine sahip hafif interlok yuvarlak örgüye sahip “Big Dual”ı öne çıkarır. Kollarda ve boyunda 130g/m² kullanılan,yeni “Speedy” kumaş; vücudu destekleyen ve saran, ekstra hafif, hızlı kuruyan bir yapıya sahiptir.

YAPI/ FIT

Cepler stabile edilmek için mikro petek ile nefes alabilen çözgülü “Sens Strong” ile yapılmıştır. Tüm kumaşlar UPF 50+’ya sahiptir. Uzun yolculuklarda tam konfor için aerodinamik kesimlidir.