Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

ASSOS MILLE GT Spring Fall Diz Altı Bib Tayt C2

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 11.12.244
₺9.504,40
*
  • SİYAH
*

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

Dikiş sayısını azaltmak için önceden şekillendirilmiş panelleri yeniden tasarladık ve ayrıca MILLE'nin bünyesinde barındırdığı hafif sıkıştırma ve uzun mesafe konforundan ödün vermeden gramları azalttık. Knickers ise pedal hareketi boyunca ve viraj alırken, ek parçayı ve gövde panellerini sabitleyen yarıştan ilham alan X-Frame önlük tasarımımızla güncellendi. Yeni model MILLIE GT C2 eklemesi ile güncellenmiştir. Bu eklemeler, uzun sürüş süreleri için ve bir sonraki sezonda formunu koruyan 2mm kadife konfora sahiptir.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLARÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

RX EVO, ilkbahar ve sonbaharın değişken sıcaklıkları için orta ağırlıkta ısı yalıtımı sağlar. İç yüzü, nemi içeriden ve dışarıdan yöneten nefes alabilirlik ve ECO suyu ile cilde karşı yumuşaktır. Gerçek siyah malzeme, dizler boyunca gerilirken solmak yerine siyah kalır.YAPI/ FIT

Aerodinamik RegularFit kesimimiz, soğuk havalarda daha uzun sürüşler için tam konfor sağlar. İşlenmemiş kesim bel ve daha az kısıtlayıcı elastik bant, bel ve baldırdaki daralmayı ve rahatsızlığı azaltır.

Kendi görüşünü yaz Close Review Form
  • Yorum Yazmak Satın Alma İşleminden Sonradır.
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
Kötü
Mükemmel