Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Assos MILLE GT ULTRAZ WINTER BIB TAYT

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 11.14.215
₺13.591,12
*
  • SİYAH
*

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

MILLE GT Ultraz Kışlık Tayt, eşsiz düzeyde yalıtım, nefes alabilirlik ve hava koşullarına dayanıklılık sağlamak için kışa dayanıklı kumaşlardan oluşan bir cephanelik ile üretilmiştir. Standart Kışlık Taytlarımızda kullanılan yüksek yalıtımlı platformu temel aldık ancak daha sonra daha fazla koruma için dış tarafa ikinci bir katman ekledik. Hava koşulları her taraftan gelebileceğinden, bacaklarınızın ve kalça kaslarınızın hava koşullarına bakan kısmının kar, yağmur, rüzgar ve düşük sıcaklıklardan korunmasını sağlamak için 360° koruma ve konfor planladık; bacakların arka kısımları ise ilave nefes alma özelliğinden yararlanıyor ve bu son derece esnek bölgede konfor. Ultraz Bib Taytın performansını artırmak için, hareket halindeyken üst bacak kaslarını, dizleri ve baldırları her pedal vuruşunda esneyecek şekilde tamamen sarmak ve desteklemek için kumaş panelleri önceden şekillendirdik ve diktik.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLAR


ÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

RX Heavy fırçalanmış kumaş, olağanüstü rahatlık sağlamak, nemi uzaklaştırmak, yüksek düzeyde yalıtım eklemek ve son derece esnek kalmak için bacakların cilde bakan tarafına uygulanır. Daha hafif olan kardeşi RX Light, hafif bir yalıtım sağlar ve dizlerin arka kısmındaki konforu artırır. Bacak panelleri boyunca ikinci bir katman olarak eklenen NEOS ULTRA, daha fazla su geçirmezlik için PU bağlı membranla yapılmış, patentli 2L rüzgar geçirmez ve son derece nefes alabilen bir softshell'dir.

YAPI/ FIT

Ultraz Bib Taytın kesimi, normalFit kategorimize girer; bu, çift katmanlı tasarımıyla hafif basınçlı olduğu ancak raceFit kıyafetlerimiz kadar sıkı olmadığı anlamına gelir. Bu çift katmanlı twinDeck kumaş yapısı, NEOS ULTRA ve RX Heavy kumaşların bir kombinasyonunu kullanarak yalıtım ve rüzgar geçirmezlik özelliklerini artırır.