Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

ASSOS MILLE GTC KIESPANZER Bib Tayt C2

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 11.10.233
₺11.448,76
*
  • SİYAH
*

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

Gravel yollar, turlar ve “Bikepacking” daha sağlam ürünler kullanılmasını gerektirir. Çerçeveler, tekerlekler, giysiler – bunların hiçbiri bir sürücü tarafından göz ardı edilemez; bu sebeple KIESPANZER (ya da “Gravel Tank”) asfalt dışında olan sürüşlerinizde yaşanma ihtimali olan zararları engellemek için yeteri kadar dayanıklıdır.İçerisinde günlük gezilerde sürücülerin ihtiyaçları için kullanılacak eşyalar için depolama/saklama alanı ve 3-Mesh paneller sayesinde nefes alabilen, esnek aynı zamanda erişilebilir bir tasarıma sahiptir. Reflektif çizgileri sayesinde erken, geç ve alacakaranlıkta gitmek istediğiniz final otel veya kamp alanına varmanızı sağlar.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLARÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

Type.429 hafif basınçlı, dinamik ve nefes alabilen bir yapıya sahiptir. Gravel yollar, yanlarında çalılar dolu bir patikaya döndüğünde, “Bunny Hop” yan paneller aşınmalara karşı bariyer oluşturur. Dokuması 50/50 poliamid ve elasten karışımından oluşan bu özel kumaş tamamen yola özel esneklik ve basınca sahiptir.YAPI/ FIT

C2 AEPD RegularFit yarış modellerimizi baz alarak daha az agresif, dinamik ve standart bacak uzunluğuyla tasarlanmıştır. Selede rahatlık ve bisiklette hareketlilik için ayarlanmıştır.