Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Assos MILLE GTO 3/3 BIB TAYTC2

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 11.14.219
₺22.027,50
*
  • SİYAH
*

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

İlk koruma odaklı kışlık önlük taytını tasarlamak için kalça panellerini hedef alan iki katmanlı bir sistem kullanarak IMPACTOR yapımızı geliştirdik. İlk olarak, arazi ekipmanı koleksiyonumuzdan dayanıklı yırtılmaz dyneRope kumaşımızı benimsedik. İkinci olarak, çıkarılabilir ImpactPad'lerimizi daha esnek, nefes alabilen bir tasarımla yeniden tasarladık. Sonuç, kışın en zorlu ortamlarına hazırlanmanızı sağlayan yerleşik aşınma direnci, darbe koruması ve sürtünmesiz ASSOS konforudur.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLAR


ÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

Ana kumaş, fırçalanmış cilde bakan tarafıyla maksimum yalıtım sağlayan kanıtlanmış OSMOS Heavy'dir. BlasenSchutz ön paneli, OSMOS Light ve üst üste binen ikinci bir delikli SPHERE Ultra Hole katmanından yapılmıştır; burada esnek membran destekli 2L yumuşak kabuğumuzdaki "mikro delikler" aşırı ısıyı dışarı atarken, aynı zamanda soğuk rüzgar ve yol spreyine karşı ilave koruma sağlar.


YAPI/ FIT

GTO kayışları ve bacak panelleri, kanıtlanmış stabilite için rollBar ve tek parça Kelebek panelimiz kullanılarak yapılmıştır. Her bacak paneli, özel bir sıkıştırma sargısı için bacaklarınızın tam şekline göre incelen louvreTec yapımıza sahiptir.