Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

ASSOS MILLE GTO Bib Tayt C2 Long

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 11.10.229
₺14.040,97
*
  • SİYAH
*

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

Uzun yolcuklarda büyük kas desteği, sürtünme ve aşırı basınç gibi sorunlarla karşılaşan GTO bib şortlarının alışılagelmiş yapılarını yıkarak yeni formüllerle geliştirir. Ters dikişler kullanarak sürtünme ve genital basıncı engellemek için genel yapısını yeniden geliştirdi. Buna ek olarak fiziğinizi yansıtır ve eşi benzeri olmayan kırışıklığa karşı bacak panelleri ile kas desteği sağlar.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLARÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

Şortların ana kumaşı OSSIDIA, sürtünmesiz komfor ve kas desteği için basıncı ideal bir şekilde dengeler. Çözgülü örgü yapısı, ultra ince elastik kumaşı kaslarınızı ve belinizi sarar, nefes almasını sağlar. Ön panelde LOSAGNA, hassas bölgelerdeki basıncı azaltan yeni ASSOS kumaşı, kullanılmıştır.YAPI/ FIT

GTO askıları ve bacak panellerinde denge sağlama amacı ile RollBar ve tek parça “kelebek (Butterfly)” panelleri kullanılmıştır. Her bir bacak panelinde LourveTec kullanılır. Özel yapısıyla her iki bacağı da sıkıştırır ve inceltir. GTO’nın iki türlü bacak uzunlukları vardır: STANDART ve UZUN (+3cm vs standart).