Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

ASSOS MILLE GTS Bib Tayt C2

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 11.10.225
₺8.640,32
*
  • SİYAH
*

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

GTS MILLE’nin ikinci jenerasyonunu tanıttı – yeni bib şortlar çift katmanlı kadife özelliğiyle “Total Rahatlık Formülü” sağlıyor, yorgunluğu azaltmaya odaklı kumaş yapısıyla ve yenilenmiş hali ile ikonik GT bib şortlarını ileriye taşıyor. Gündelik antreman yapan, maksimum uzak mesafe için destek ve rahatlık isteyen sürücüler için yapılmıştır.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLARÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

OSSIDIA spesifik olarak MILLIE GT c2 için ideal sürtünmesiz rahatlık ve kas destekleyici basınçlı kumaşlar geliştirdi. Çözgü ipliği ekstra ince, elastik yünüyle kas saran, nefes alan, ipeksi pürüzsüz özelikleriyle belinizi ve bacaklarınızı sarar.YAPI/ FIT

S9 yarış şortlarımızın modellenmesi, iki panel “kelebek (Butterfly)” özelliği kullanılarak belinizi ve bacaklarınızı saran, pedal çevirirken ek parçaları yerine kitleyen aynı zamanda minimal dikişleriyle sürtünmeyi azaltan bir yapıya sahiptir. Bunlara ek olarak Xbib askıları esneklik için kalibre edilmiş, arkada ise tek askı ile sürücünün dengesini sağlaması için A-formu oluşturur. Bu yapı sayesinde daha hızlı cevap verir, basınç sağlar, birbirinden farklı vücut tipleri ve sürüş tekniklerine uyumludur.