Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

ASSOS MILLE GTS Forma C2

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 11.20.347
₺6.398,77
*

Renk

  • Kullanılamıyor
  • Kullanılamıyor
  • Kullanılamıyor
*

Beden

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

Tescilli kumaşlarımızdan ikisini tescilli bir vücut haritalama deseniyle birleştiren MILLE GTS Forması, kısıtlayıcı olmayan ancak aynı zamanda hafif basınçlı ve normalFit'imize daha sıkı oturan bir uyum sağlar. İlk olarak MILLE GTS ve GTO önlük şortlarında kullanılan Ossidia paneli orta kısmı sararak ¾ uzunlukta fermuarla kesintisiz stabilizasyon ve destek sağlıyor, bu da daha akıcı, aerodinamik bir uyum için mide boyunca çıkıntıları ve toplanmayı ortadan kaldırıyor . Değiştirilmiş yerleşik kol yapısı dikişleri aktif omuz ekleminden çıkararak sürtünmeyi azaltır ve erişimi korur. Louvre Tec özel tasarımı, sürüş pozisyonunda kırışmayı ortadan kaldırmak için omuzun ön kenarındaki malzemeyi kaldırır.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLAR


ÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

Gövde kumaşı, güçlendirilmiş, hızlı kuruyan petek yapısına sahip ultra hafif bistrech çözgülü örgü Sens SN'dir. Orta kısımdaki ipeksi pürüzsüz çözgü örgülü Ossidia bandı sürtünmesiz konfor, stabilizasyon desteği ve koku kontrolü sağlar. Her ikisi de UPF 50+ ile ultra yumuşak ve ultra nefes alabilir. Stabilizasyon kumaşlarımız arasında en hafif ve en ara soğutucu olan Stabilizator V11'in arka paneli, konturlu uyumu korur ve cep sarkmasını önler ve UPF 15 koruması ekler. Birleştirilmiş etek kısmı ve fermuar, ağırlığı, hacmi ve katmanlar arasındaki sürtünmeyi azaltır.

YAPI/ FIT

Modern MILLE GTS C2 EVO RegularFit, standart MILLE uyumundan daha ince yapısı ve daha uzun bacak uzunluğuyla uzun sürüşler için tam konfor sağlar.