Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

ASSOS TRIATOR SS Speedsuit

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 11.11.223.2G
₺19.441,22
*
  • TURKUAZ
*

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

NS Summer Speedsuit ile karşılaştırıldığında bu versiyonda üst ön ve arka paneller boyunca buz cepleri, tam boy çift kaydırmalı fermuar ve kısa kollu tasarımı sayesinde ek UV koruması bulunur. Bunlar, prototiplerin birden fazla kez Ironman şampiyonu olan, serin kalmanın, rahat kalmanın ve saatlerce desteklenmenin kritik olduğunu bilen sporcularla test edilmesiyle geliştirilen ayrıntılardır.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLAR


ÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

Üst yarı, yolda kanıtlanmış aynı esnek, ultra hafif Cube kumaştan yapılmıştır; 3 boyutlu yapısı hem rüzgarı geçirir hem de olağanüstü hızlı kurur. Alt yarıda Type.701kompressor kumaşımız kullanılıyor. Bu dokuma, son derece basınçlı kumaş, çabalarınız boyunca tutarlı büyük kas desteği ve sürtünmesiz konfor sağlar.

YAPI/ FIT

Büyük boy yuvarlak yaka ve kol oyukları, çift kaydırmalı fermuar ve V şekilli Falken Cut panellerimizle eşleştirilerek yüzerken, bisiklete binerken ve koşarken sıfır üst vücut kısıtlaması ve maksimum konfor anlamına gelir. Sürtünmesiz Kelebek Desenli değiştirilmiş 2 panelli ergoBox tasarımı, aerodinamik TRIATOR Ek Parçası etrafında oluşturulmuş alt yarıyı oluşturur.