Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Assos UMA GT 3/3 BIB TAYT C2

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 12.14.246
₺10.779,12
*
  • SİYAH
*

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

Yeni UMA GT C2 parçamız ve RX EVO Plus çözgülü örme kumaşımızın olağanüstü nefes alabilen yalıtım özellikleriyle güncellenen bu kışlık taytlar, daha yoğun eforlar sırasında aşırı ısınma riski olmadan sürücüyü soğuk koşullarda sıcak tutacak şekilde tasarlandı. RX Evo Plus kumaşımızın eklenen yalıtım özellikleri, aşırı ısınma riski olmadan önceki modele göre daha soğuk koşulların üstesinden gelir. Yeni malzeme, kuru, sıcak bir mikro iklimi korumak için iyi nefes alır ve taytlar aynı zamanda gelecek sezon için formunu koruyan veya kilometrelerce inşa eden uzun sürüşler için performans konforu sağlayan UMA GT C2 ek parçamızla güncellendi.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLAR


ÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

RX EVO Plus, RX EVO ailesinin ısı yalıtımı en yüksek olanıdır. Kokuya karşı dayanıklıdır ve sığacak şekilde ince esnemek yerine bacakları sarmak için asimetrik esneme kullanır. Çözgülü örgü aşınmaya karşı dayanıklıdır ve hareket halindeyken esneme sırasında beyazlamak yerine siyah kalır.


YAPI/ FIT

Aerodinamik RegularFit ve vücut hatlı şekillendirmemiz dikişleri tek parçaya indirerek tam konfor için sürtünmeyi ortadan kaldırır. Düşük profilli bel ve ayak bilekleri, hafif basınçlı, hacim azaltıcı tutuşla tamamlanır.