Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Assos UMA GT 3/3 CEKET EVO

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 12.30.369
₺12.185,32
*
  • MAVİ
*

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

Sadece soğuk kış koşullarında koruma ve konfor için değil, aynı zamanda yol bisikletindeki ileri vücut pozisyonunuz için de optimize edilmiş, stratejik olarak yerleştirilmiş kumaşlarla yıl boyunca açık havada sürüş yapmayı tercih eden kararlı sürücüler için tasarlandı. Çoğu kış koşulu için Kışlık Cilt Katmanı ile eşleştirin. Daha fazla yalıtım için alttaki Ultraz Kış Derisi Katmanı ile eşleştirin. Eksiksiz 3/3 GT kıyafet sistemi için ceketi GT Kış Önlüğü Taytıyla eşleştirin.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLAR


ÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

Ön panel, PU bağlı membranlı 3L softshell olan NEOS Medium kullanılarak yapılmıştır. Son derece nefes alabilen, su geçirmez, yalıtımlı ve %100 rüzgar geçirmez, evde geliştirilen bu esnek kumaş, göbek bölgenizin tamamen korunmasını sağlar. Kolların üst kısımları, izolasyonu azaltarak daha fazla nefes alabilirlik ve daha düşük ağırlık sağlayan NEOS Light ile yapılmıştır. Çaba düzeyiniz arttıkça aşırı ısınmanızı önlemek için koltuk altları ve sırt kısmı polar destekli RX malzememizi kullanır.

YAPI/ FIT

Tek ön panel, selede tam hareket kabiliyeti sağlamak üzere yakaya kadar devam eden bir dikiş çizgisi ile reglan kesim kollarla birleştirilmiştir. Klasik, RegularFit şıktır ve ek katmanları da barındırır.