Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

ASSOS UMA GT Forma C2 EVO

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 12.20.348
₺5.616,07
*
  • SİYAH
  • PEMBE
  • GÜL KURUSU
  • KUM
*

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

Kanıtlanmış UMA GT jarsemizin bir sonraki evrimi için yakanın önünü açtık ve köprücük kemikleri ile boğazdaki uyumu güncelleyerek daha kolay nefes alma ve daha az kısıtlama için basıncı azalttık. Kol ve yakada, bir önceki jarsenin koluna kıyasla, 30% daha hafif ama aynı zamanda elastik, saran ve aktif nem yönetimine sahip bir materyale sahiptir. Yeni eklenmiş kenarlar ve fermuar, katmanlar arasında sürtünmeyi azaltır ve karın bölgesindeki katlanmayı engeller. Vücut kısmı, Big Dual; hızlı kuruyan, nefes alabilen, hafif dairesel örgü ve kokuyu engelleyen “OdorControl” teknolojisine sahiptir. Yakada ve kollarda bulunan 130g/m² yeni “Speedy” kumaş, ultra hafif, vücudu saran, destekleyici ve hızlı kuruyan bir materyaldir.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLAR


ÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

Vücut kısmı, Big Dual; hızlı kuruyan, nefes alabilen, hafif dairesel örgü ve kokuyu engelleyen “OdorControl” teknolojisine sahiptir. Yakada ve kollarda bulunan 130g/m² yeni “Speedy” kumaş, ultra hafif, vücudu saran, destekleyici ve hızlı kuruyan bir materyaldir.

YAPI/ FIT

Cepler Sens Strong, mikro petek yapısı ile nefes alabilen çözgülü örgü, ile stabilize edilir. UPF 50+. Uzun yolculuklarda tam konfor için aerodinamik düzenli ve uyumlu.