Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

ASSOS UMA GT Spring Fall Jacket

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 12.30.352
₺8.640,32
*
  • MOR
*

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

Sürekli değişken ilkbahar ve sonbahar havasından esinlenerek üretilen çok yönlü kumaş “UMA GT Spring Fall Jacket”. Termal LS jarse ve donanımlı dış yüzey arasında ince bir karışım olacak şekilde geliştirdik – selede ılıman günler için mükemmel bir şekilde uygundur, koşullar yağışlı ve rüzgârlı hale geldiğinde gereklidir. Kısa veya uzun kollu üstlerinizin üzerine giyebiliceğiniz Spring Fall Skin Layer’ı UMA GT Spring Fall Tight’lar ile birleştirip, giyim sisteminizin 2/3’ü tamamlayabilirsiniz.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLAR


ÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

Ön panel, PU bağlı membranlı 3L softshell olan NEOS MILD kullanılarak yapılmıştır. Son derece nefes alabilen, suya dayanıklı ve %100 rüzgar geçirmez olan bu ev yapımı esnek tekstil; bedeninizin yağmurdan, yol spreyinden, şiddetli rüzgarlardan ve düşük sıcaklıklardan tamamen korunmasını sağlar. Biraz yalıtım için kolların üst kısmına polar sırtlı RX malzememizi ekledik, daha fazla nefes alabilirlik için orta arka panelde ve kolların alt tarafında Type.157 vardı

YAPI/ FIT

UMA RegularFit'imizle kesilmiş Spring Fall Jacket, RacingFit giysimize göre daha az basınçlıdır ve altındaki hareketi arttıran hafif katmanlarla birlikte kullanıldığında kadınlara özel bir silüet sağlar.