Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

ASSOS UMA GT Wind Yelek C2

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 12.34.391
₺4.265,72
*

Renk

  • Kullanılamıyor
  • Kullanılamıyor
*

Beden

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

Dayanıklı yeleğimizin uyumunu rüzgarı daha az engelleyen bir ön panel, file arka panel ve son derece elastik yan panel parçalarıyla geliştirdik, böylece yeleğin vücudun hatlarını hışırtısız bir uyum için sarmasına olanak tanırken aynı zamanda serinletici hava akışını da arttırdık. Güncellenmiş kol ağzı elastikliği kısıtlamayı azaltır ve UMA GT Jersey C2 EVO'nun dikişleriyle örtüşmemesini sağlar, katmanlar arasındaki sürtünmeyi ortadan kaldırırken konforu ve hareket özgürlüğünü artırır. Ultra hafif, ultra toplanabilir tasarım, ihtiyaç duyulmadığında cebe sığar ve yeni file arka panel, ağırlığı yalnızca 56 grama (boyut x-küçük) düşürür.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLAR


ÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

Su itici özelliğe sahip Breaker kumaştan yapılmış ön panel, rüzgarı ve hafif yağışı veya yol sıçramasını engeller. Yırtılmaya dayanıklı, iki kez esneyen Ventamesh arka panel, aşırı ısınmayı önlemek için soğutma hava akışını düzenler ve artırır ve Sens Super Light'ın yan ekleri, gövde hatlarının mükemmel bir şekilde sarılmasına olanak tanır.

YAPI/ FIT

UMA katmanları arasındaki sürtünmeyi ortadan kaldıracak şekilde sıralanmış dikişlerle aerodinamik RegularFit'imizi kesin.