Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Assos UMA GTV 2/3 CEKET C2

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 12.30.397
₺10.856,83
*

Renk

  • Kullanılamıyor
*

Beden

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

GTV İlkbahar Sonbahar Ceketi, daha fazla nefes alabilirlik ve çok yönlülük sağlayacak şekilde güncellendi. Yeni tescilli Airblock.888 membranımız göğsü, yanları ve sırtın üst kısmını rüzgardan ve yoldan sıçrayan sulardan korur. Bu, kollarda, karın bölgesinde ve yakada, ısıyı düzenleyen yalıtım sağlayan ve kuru bir mikro iklimi korumak için nefes alabilirliği artıran RX EVO Light panelleriyle desteklenir. Ceket, arka paneldeki Stabilizator V11'in dengeleyici desteği ve nefes alabilirliği ile tamamlanmıştır.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLAR


ÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

Airblock.888, yeni tescilli Airblock teknik membran ailemizin orta ağırlıktaki versiyonudur. Rüzgarı ve suyu yalıtıp bloke ederek mikro ikliminizi değişken koşullara karşı korur. RX EVO Light'ın kollar, yaka ve karın bölgesindeki paneller hafif yalıtımlıdır, nefes alabilir ve yol spreyini ve hafif yağmuru engeller; Stabilizator V11'in çözgülü örgü yapısı ise tamamen dolu cepleri destekler. Airblock yumuşak kabukları patentlidir ve Lugano Tekstil Laboratuvarımızda tasarlanmıştır.

YAPI/ FIT

Aerodinamik bir RegularFit, Stabilizator V11'in daralma olmadan korumayı korumak için son derece esnek, elastik olmayan etek kısmı ile tamamlanmıştır.