Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Assos UMA GTV 2/3 YELEK C2

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 12.34.398
₺8.435,59
*
  • TURKUAZ
*

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

Ön tarafta daha fazla koruma ve arkada daha fazla nefes alabilirliği bir araya getiren, yeniden tasarlanan UMA GTV İlkbahar Sonbahar Yeleği şimdiye kadar ürettiğimiz tüm UMA Yeleklerden çok daha çok yönlüdür. İki yeni teknolojiye sahiptir: göğüs, omuzlar ve yanlar boyunca yeni Airblock serimizden rüzgar geçirmez, su geçirmez ve termal membran ve yeni, ultra nefes alabilen VENAMESH kumaşımızın arka paneli. Karın paneli ve yaka, RX EVO Light'ın hafif yalıtımıyla termoregülasyonu korur. Ön paneldeki koruma ve arka paneldeki agresif nefes alma ve ısı dağılımı kombinasyonu, serin ve değişken koşullarda ideal kişisel mikro iklimi korur. Revize edilmiş uyum katmanları, yaz ağırlıklı formaların veya GT İlkbahar Sonbahar Forması C2'nin çok üzerinde yer alır ve her türlü katmanlama sistemine çok yönlü koruma sağlar.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLAR


ÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

Airblock.888, şirket içinde geliştirilen yeni Airblock teknik membran ailemizin orta ağırlıktaki versiyonudur. Rüzgarı ve suyu yalıtıp bloke ederek kişisel mikro iklimi değişken koşullara karşı korur. RX EVO Light, karın ve yaka boyunca esneme ve nefes alabilirlik ile hafif bir yalıtım sağlar ve yeni Ventamesh kumaşımızın arka paneli, ılıman koşullarda aşırı ısınmayı önlemek için havalandırmayı artırırken daha fazla çift yönlü esneme sağlayarak uyumu kolaylaştırır. Airblock yumuşak kabukları patentlidir ve Lugano Tekstil Laboratuvarımızda tasarlanmıştır.

YAPI/ FIT

Yüksek esnekliğe sahip kumaşlardan oluşan aerodinamik bir RegularFit, bel lastiklerine ve kol deliği paçalarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Göğüs ve omuz çevresinde daha az kısıtlama, uzun mesafelerde daha fazla konfor sağlarken katmanlara daha iyi uyum sağlar.