Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Assos WINTER FACE BALAKLAVA

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: P13.72.757
₺3.748,93
*
  • SİYAH
*

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

Kış Yüz Maskemizin evrimi iki malzeme yükseltmesini içerir: yalıtım için en sıcak OSMOS malzememiz ve fırtınaya karşı koruma için en nefes alabilen SPHERE 2 katmanlı membranımız. OSMOS Heavy her yerde sıcaklık sağlar ve boğaz ve çenedeki SPHERE 2L membran paneller, struzzoKragen yakalarının altındaki yalıtımı artıran yol spreyi ve rüzgar soğuğuna karşı koruma sağlar. Maskenin yapısı ayrıca, daha fazla konfor için kenarı ortadan kaldıran ve taktıktan sonra ciltte iz bırakmayan, işlenmemiş bir yüz açıklığı ile güncellendi. Açıklık ayrıca gerektiğinde daha fazla havalandırma sağlamak için çenenin üzerinden aşağı doğru uzanır.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLAR


ÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

OSMOS Heavy, OSMOS ailesindeki en yalıtımlı malzemedir. Aşırı ısınmadan sıcaklığı korumak için aktif olarak ısıyı düzenler ve yumuşak iç yüzeyi, harici aşınma direnciyle korunur. SPHERE Ultra Hole, korumadan ödün vermeden nefes alabilirliği artırmak için mikro deliklerle delikli, dört yönde esneyen, fırtınaya dayanıklı, 2 katmanlı bir membrandır.

YAPI/ FIT

TwinDeck yapımız hassas bölgelerdeki koruma katmanlarını iki katına çıkarır ve maskenin önlüğü ceket yakasının oldukça altına uzanarak boşlukları ortadan kaldırır.