Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

ASSOS Zegho G2 Gözlük

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 63.99.11
₺17.064,01
*

Renk

  • Kullanılamıyor
  • Kullanılamıyor
*

Beden

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

Orijinal Zegho, bisikletçiler için görsel deneyimi geliştirmenin temelini oluşturdu. G2 daha da ileri giderek şekli iyileştiriyor, lens renk tonları ekliyor (burada gösterilen Interceptor Black en koyu modeldir) ve özelleştirilebilir RX çözümleri içeriyor; tüm bunları yaparken orijinali tanımlayan görsel netliği ve konforu sunuyor. Carl Zeiss Vision Sunlens'in geri dönen ortağımız olmasıyla birlikte lens üzerinde de bazı değişiklikler yaptık; G2 Carl Zeiss V-TORIC, orijinalinin kapsamını ve engelsiz çerçevesiz tasarımını korurken daha hafif ve daha alçak profillidir. Değişikliklere rağmen Zegho V2 hala bisikletçileri zararlı UV-A ve UV-B radyasyonunu emen %100 UV korumasıyla donatıyor.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLAR


 

ZeroPressure yapımız, kafanın kavisini yansıtırken Zegho G2'yi yerine sabitlemek için şakaklarda kademeli basınç ve bir clickFace elastomer burun parçası kullanır.

Lens, tünellere veya gölgeli ortamlara girerken görünürlüğü koruyarak alt üçte birlik kısım boyunca soluklaşarak netleşir. Yalnızca Interceptor Black lense dahil edilmiştir.