Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

BMC Fourstroke 01 LTD

Üretici firma: BMC
Ürün Kodu: 30005361
₺552.816,00
*
  • SİYAH BEYAZ
*
*

BMC Fourstroke 01 LTD

Fourstroke 01, dünyanın en iyi yarışçılarının taleplerini aşan bir XCO performans bisikletidir. Benzersiz Autodrop teknolojimiz ve 100 mm ön ve arka hareket mesafesine sahip rakipsiz APS çift bağlantılı süspansiyonumuzla tempoyu belirleme misyonuyla yola çıkan bu model, Premium Karbon kadrosuyla rekabette en üst sırada yer alıyor. Devrim niteliğindeki bu yarış makinesi, entegre korumaya sahiptir ve ilerici BWC geometrisi etrafında tasarlanmıştır; artık uzun mesafeli görevler için ön üçgende iki su matarası barındırmaktadır. Fourstroke 01 LTD, yenilikçi SRAM XX SL Eagle Transmission aktarma organları, Fox Float 34 SC Factory maşası ve Fox Float DPS EVOL LV Factory şoku, DT Swiss XRC 1200 tekerlekleri ve BMC Autodrop entegre dropper sele borusuyla madalya kazanan bir makinedir.

Teknoloji:

BMC Fourstroke 01 LTD

Autodrop Teknolojisi

Tamamen yeni gizli silahınız, en teknik XC parkurlarında bile daha hızlı ilerlemek için hareket halindeyken ve çömelmeden sele borusu düşürmek için ilk tam entegre, otomatik düşme sağlar.

BMC Fourstroke 01 LTD

Optimize APS Süspansiyon

Daha fazla çekiş, daha fazla hız demektir ve biz de bunun peşindeyiz. Üst düzey kinematik ayarı ve sınıfının en iyisi süspansiyon performansı, her arazide tam çekiş, mükemmel verimlilik ve aktif süspansiyon sağlar.

BMC Fourstroke 01 LTD

Uzaklara Gidin

Bu madalya kazanan maraton makinesinin tasarımı çok yönlüdür. Uzaklara gitmenize olanak tanıyan Fourstroke 01, iki su matarası sığacak şekilde optimize edildi ve modern 2,4 inç XC lastiklere uyacak şekilde 62 mm lastik açıklığı sunuyor.

BMC Fourstroke 01 LTD

Yeniden Tanımlanan Geometri

BWC Race, geliştirilmiş 66,5˚ kafa açısı ve uzun ön ucuyla en dik ve en gevşek parkurlarda atak için tasarlanmış, hızlı ve ilerici bir yarış stiline göre tasarlandı.

.