Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

BMC Fourstroke 01 ONE

Üretici firma: BMC
Ürün Kodu: 30005365
₺453.750,26
*
  • TURUNCU SİYAH
*
*

BMC Fourstroke 01 ONE

Fourstroke 01, dünyanın en iyi yarışçılarının taleplerini aşan bir XCO performans bisikletidir. Benzersiz Autodrop teknolojimiz ve 100 mm ön ve arka hareket mesafesine sahip rakipsiz APS çift bağlantılı süspansiyonumuzla tempoyu belirleme misyonuyla yola çıkan bu model, Premium Karbon kadrosuyla rekabette en üst sırada yer alıyor. Devrim niteliğindeki bu yarış makinesi, entegre korumaya sahiptir ve ilerici BWC geometrisi etrafında tasarlanmıştır; artık uzun mesafeli görevler için ön üçgende iki su matarası barındırmaktadır. Fourstroke 01 ONE, yenilikçi SRAM X0 Eagle Transmission aktarma organı, RockShox SID Ultimate maşa ve RockShox SIDLuxe Ultimate shock, DT Swiss XRC 1501 jantlar ve BMC Autodrop entegre droper sele borusu ile madalya kazanan bir makinedir.

Autodrop teknolojisi

Tamamen yeni gizli silahınız, en teknik XC parkurlarında bile daha hızlı ilerlemek için hareket halindeyken ve çömelmeden koltuk direğini düşürmek için ilk tam entegre, otomatik düşme direğini sağlar.


Optimize edilmiş APS süspansiyon

Daha fazla çekiş, daha fazla hız demektir ve biz de bunun peşindeyiz. Üst düzey kinematik ayarı ve sınıfının en iyisi süspansiyon performansı, her arazide tam çekiş, mükemmel verimlilik ve aktif süspansiyon sağlar.


Uzun süre git

Bu madalya kazanan maraton makinesinin tasarımı çok yönlüdür. Uzaklara gitmenize olanak tanıyan Fourstroke 01, iki su şişesine uyacak şekilde optimize edildi ve modern 2,4 inç XC lastiklere uyacak şekilde 62 mm'lik lastik açıklığı sunuyor.


Yeniden tanımlanmış geometri

BWC Race, geliştirilmiş 66,5˚ kafa açısı ve uzun ön ucuyla en dik ve en gevşek parkurlara saldırmak için tasarlanmış, hızlı ve ilerici bir yarış stiline göre tasarlandı.

.