Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

BMC Speedmachine 01 LTD

Üretici firma: BMC
Ürün Kodu: 30005468
₺643.500,00
*
  • KIRMIZI SİYAH
*
*

BMC Speedmachine 01 LTD

Yarışlar rüzgar tünelinde yapılmaz. Bu nedenle tamamen yeni BMC Speedmachine 01 LTD'yi en çok ihtiyaç duyduğunuz yerde, yani gerçek dünyada hız ve öngörülebilirlik sunmak üzere tasarladık. Sürücüye, bisiklete ve kadroya tek bir sistem olarak odaklanarak, her koşulda şimdiye kadar test ettiğimiz en hızlı bisikleti yaptık. Hassas bir şekilde tasarlanmış aerodinamik öğeler, yenilikçi gidon geometrisi ve sonsuz konumlandırma uyarlanabilirliği sayesinde daha uzun süre hızlı kalmanızı sağlar. Speedmachine 01 LTD, Pirelli P-Zero Race 28 mm lastiklerle donatılmış ZIPP 858 NSW ve güç ölçerle birleştirilmiş SRAM RED eTap AXS Grup seti ile üretilmiştir.

Teknoloji:

BMC Speedmachine 01 LTD

Tümüyle Aero

Speedmachine, eşsiz güç aktarımı için optimum aerodinamik, azaltılmış ağırlık ve etkileyici sağlamlık için ustalıkla tasarlanmıştır.

BMC Speedmachine 01 LTD

Mükemmel Stabilite

Aero uzantılarında stabilite ve güven sağlayan devrim niteliğindeki gidon geometrisinin yanı sıra farklı koşullarda öngörülebilirliği artırmak için boru şekillendirmesinin yeniden tasarlanmasıyla yeni sistem, toplu olarak her koşulda olağanüstü stabilite sunar.

BMC Speedmachine 01 LTD

Uyarlanabilirlik

Yeniden tasarlanan kokpit tasarımı, bakımın yanı sıra sürüş rahatlığını da artırır. Çok çeşitli uzatma ayarlarına sahip çok sayıda base bar seçeneği, Speedmachine'e çok çeşitli stack, reach ve width olanakları sağlar.

BMC Speedmachine 01 LTD

Herşey. Entegre.

Gelişmiş depolama entegrasyonu, sürücülerin uzun sürüşler sırasında sıvı, beslenme ve temel ihtiyaçlara kolay erişmesini sağlar.

.