Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

BMC SPEEDMACHINE 01 TWO

Üretici firma: BMC
Ürün Kodu: 30005475
₺428.234,12
*

Renk

*

Beden

*

BMC Speedmachine 01 TWO

Hızı kullanamıyorsanız hiçbir şey ifade etmez. Yepyeni BMC Speedmachine 01 TWO, triatlon bisikletleri hakkında bildiğiniz her şeyi alıyor ve en önemli unsuru merkeze koyuyor: sizi. Elbette rüzgar tünellerinde geçirilen sayısız saatler, dünyanın en hızlı bisikletçilerinden bazılarının geri bildirimleri ve Red Bull Advanced Technologies'teki ortaklarımızla teknik işbirliği hayati önem taşıyordu. Ancak kağıt üzerinde iyi performans gösteren bir bisiklet, eğer sürücü onu gerçekten kullanamıyorsa hiçbir anlam ifade etmez. SRAM Force eTap AXS Grup Seti ve güç ölçerin yanı sıra Pirelli P-Zero Race 26 mm lastiklere sahip DT Swiss ARC 1650 Tekerlek Seti ile tamamlandı.

Teknoloji:

BMC Speedmachine 01 TWO

Tümüyle Aero

Speedmachine, eşsiz güç aktarımı için optimum aerodinamik, azaltılmış ağırlık ve etkileyici sağlamlık için ustalıkla tasarlanmıştır.

BMC Speedmachine 01 TWO

Mükemmel Stabilite

Aero uzantılarında stabilite ve güven sağlayan devrim niteliğindeki gidon geometrisinin yanı sıra farklı koşullarda öngörülebilirliği artırmak için boru şekillendirmesinin yeniden tasarlanmasıyla yeni sistem, toplu olarak her koşulda olağanüstü stabilite sunar.

BMC Speedmachine 01 TWO

Uyarlanabilirlik

Yeniden tasarlanan kokpit tasarımı, bakımın yanı sıra sürüş rahatlığını da artırır. Çok çeşitli uzatma ayarlarına sahip çok sayıda base bar seçeneği, Speedmachine'e çok çeşitli stack, reach ve width olanakları sağlar.

BMC Speedmachine 01 TWO

Herşey. Entegre.

Gelişmiş depolama entegrasyonu, sürücülerin uzun sürüşler sırasında sıvı, beslenme ve temel ihtiyaçlara kolay erişmesini sağlar.

.