Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Bookman Curve Arka Işık

Üretici firma: BOOKMAN
Ürün Kodu: 370
₺1.684,58
*
 • SİYAH
 • BEYAZ

Bookman Curve Arka Işık

Şarj edilebilir yüksek güçlü bisiklet lambası, 37 lümen parlaklığa ve 32 saate kadar çalışma süresine sahiptir. Elastik silikon bant (değiştirilebilir) ile gidona kolayca takılır ve çıkarılır.

Pil göstergesi ve 'açma' düğmesi, aynı zamanda toka görevi de gören üst kısımda yer alır. Işığı açmak veya kapatmak için 0,7 saniye basılı tutun. Tek bir tıklama mevcut beş mod arasında geçiş yapar.

En parlak sabit ışık ayarında, ışık iki buçuk saat boyunca 37 lümen üretir. Güç tasarrufu ve yanıp sönme modlarında ışık 32 saate kadar dayanabilir. Ürünle birlikte verilen kullanışlı USB şarj kablosuyla düzden doluya şarj etmek yalnızca iki saat sürer.

Curve Light çeşitli şık renklerde mevcuttur.

Işık üç LED ile donatılmıştır; bunlardan biri bisikletçiyi uzaktan görünür kılmak için süper parlak, diğeri ise rahat yan görüş için iki parlak LED'dir. Bu, bisikletlinin çok uzaklardan fark edilmesini sağlar ve aynı zamanda yolculara 180 derecelik açıyla görünürlük kazandırır.

Hava koşullarına tamamen dayanıklı ışık (IP-44) yağmur, dolu veya karda size yol gösterecektir. 22-42 mm arası çubuk çaplarına uyar.

2021 yılında Curve Light, olağanüstü ürün tasarımı için prestijli ABC Mobility Ödülü'ne layık görüldü.

curvelightblackonbike

Ön ışık ile birleştirin

Curve Light'ın ön ve arka versiyonları mevcuttur. Arka versiyon sele borusuna yatay olarak, ön versiyon ise gidona dikey olarak oturur. Kombinasyonu elde etmek için Curve Set'e göz atın.

curvelightblackonbike
  Led
  1 x 1W Cree LED, 2 x 0,1W LED
  Akü
  650 mAh şarj edilebilir Lityum İYON pil
  Ölçümler
  Yükseklik: 57 mm
  Genişlik: 30 mm
  Derinlik: Kayış hariç 35 mm
  Gidondan 28 mm çıkıntı yapar
  Ağırlık: 46 g