Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Bookman Curve Ön Işık

Üretici firma: BOOKMAN
Ürün Kodu: 415
₺1.560,96
*

Renk

  • Kullanılamıyor
  • Kullanılamıyor

Bookman Curve Ön Işık

Şarj edilebilir yüksek güçlü bisiklet lambası, 220 lümen parlaklığa ve 70 saate kadar çalışma süresine sahiptir. Elastik silikon bant ile gidona kolayca takılır ve çıkarılır.

Pil göstergesi ve 'açık' düğmesi, aynı zamanda toka görevi de gören üst kısımda yer alır. Işığı açmak veya kapatmak için 0,7 saniye basılı tutun. Tek bir tıklama mevcut dört mod arasında geçiş yapar.

En parlak sabit ışık ayarında, ışık bir saat boyunca 220 lümen üretir. Güç tasarrufu ve yanıp sönme modlarında ışık 70 saate kadar dayanabilir. Ürünle birlikte verilen USB şarj kablosuyla düzden doluya şarj etmek yalnızca iki saat sürer.

Curve Light çeşitli şık renklerde mevcuttur.

Yanlardan taşan camın tasarımı, sadece bisikletçinin önünde değil, yanlara da yansıyan geniş bir ışık yelpazesi sağlar. Bu sayede bisikletçiler, ışığın kendilerine yolları net bir şekilde görmelerini sağlamasının yanı sıra çevrelerindeki diğer yolcular tarafından 180 derece görülebildikleri için gönül rahatlığı içinde olurlar.

Hava koşullarına tamamen dayanıklı ışık (IP-44) yağmur, dolu veya karda size yol gösterecektir. Gidon çapı 22 ila 42 mm arasındadır.

2021 yılında Curve Light, olağanüstü ürün tasarımı için prestijli ABC Mobility Ödülü'ne layık görüldü.

curvelightblackonbike

Ödüllü tasarım

Üstün tasarım için Alman ABC Tasarım ödülüne layık görülmüştür.

Bir arka ışık ile birleştirin

Curve'ün ön ve arka versiyonları mevcuttur. Arka versiyon sele borusuna yatay olarak, ön versiyon ise gidona dikey olarak oturur. Kombinasyonu elde etmek için Curve Set'e göz atın.

curvelightblackonbike