Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Bookman Volume Ön Işık 1500 Lümen

Üretici firma: BOOKMAN
Ürün Kodu: 532
₺5.778,28
*

Renk

  • Kullanılamıyor

Bookman Volume Ön Işık 1500 Lümen

En talepkar bisikletçilere yönelik olan, Eurobike Ödülü kazanan Volume™ 1500, yüksek performanslı bisiklet ışıkları için yeni bir standart belirliyor. 1500 lümen ve verimli ışın deseni ile bu ışık şaşırtıcı derecede güçlüdür. 4000 mAh lik yüksek kapasiteli bir pil ve sürüş için ekstra pilleri yanınıza alabilme olanağına sahiptir, bu da bisiklet paketleme ve uzun çakıl yolları için mükemmeldir. Güç tekerleği (patent bekleyen) ile ışık, eldivenlerle bile kolayca kullanılabilir, bu da bir rüya gibi.

Garmin montaj standartı ve direk için allen anahtarı ile montaj için donatılmıştır. Bir go-pro uyumlu adaptör, kask montajı veya go-pro gidon montajı için bağlamak için dahildir.

Volume 1500, dayanıklılık için tasarlanmış olup, sağlamlık ve verimli ısı dağılımı için alüminyum gövde ile donatılmıştır.
Yüksek performanslı bisiklet ışıkları, işleyiş şeklini değiştiren bir yol sunar.

Kırsal yollarda keşfe çıkıyor, çakıl patikalarına vuruyor veya uzun iş yolculuklarına çıkıyor olun, Volume™ tüm yol boyunca sizi aydınlatır.

Küçük düğmelerle uğraşmayı bırakın. Hi-Fi dünyasından ilham alarak, Volume un Güç tekerleği (patent bekleyen) ışığı çalıştırmak için hızlı ve sezgisel bir yol sunar. Parlaklığı ayarlamak, ses sisteminizdeki sesi değiştirmek kadar basittir ve beş farklı seviye arasında geçiş yapar. Üst düğmeye hızlı bir basışla yanıp sönme ve sabit ışık arasında geçiş yapabilirsiniz.

Volume, iki modelde mevcuttur - Volume™ 800 (800 Lümen) 18650 Li-ion 3200 mAh pil ve Volume™ 1500 (1500 Lümen) 21700 Li-Ion 4000 mAh pil ile. Her iki model de USB-C ile şarj edilebilir ve özel pillerle değiştirilebilir, bu da pilin ömrü sona erdiğinde pili geri dönüştürmeyi kolaylaştırır. Değiştirilebilirlik özelliği ayrıca ekstra uzun yolculuklar için ek bir pil getirmenize olanak tanır, bu da güvenliğinizi ikiye katlar.

Işınımız, tam olarak nerede ihtiyaç duyulduğunda optimal aydınlatma sunacak şekilde tasarlanmıştır. Elips şekli karanlık noktaları ortadan kaldırır ve kapalı kenar, karşı gelen trafiğin kör olmamasını sağlar. Gündüz flaş modu, yan görünürlük pencereleri ve kolay işletme gibi ek güvenlik özellikleri, Volume u yolda güven ve güvenlikle hareket etmek isteyen her bisikletçi için temel bir araç yapar.

bookmanvolumeönışık1500lümen

GÜÇ TEKERLEĞİ

Hi-Fi dünyasından esinlenilmiştir

Bisiklet farlarını kullanmanın müzik setinizdeki ses düğmesi kadar kolay olması gerektiğini
düşündük. Artık öyle. Kıpır kıpır düğmelere elveda. Daha fazla güce mi ihtiyacınız var?
- Tekerleği ileri çevirin. Daha fazla pil ömrüne mi ihtiyacınız var? - Geriye doğru çevirin. Basit.

bookmanvolumeönışık1500lümen

DEĞİŞTİRİLEBİLİR

Şarj edilebilir (USB-C) Li-Ion pil

Uzun yolculuğunuz için fazladan bir pil getirin veya eskidiğinde pili değiştirin. Ömrünün sonunda ayrı olarak geri dönüştürün. Sürüş sırasında şarj edilebilir.

bookmanvolumeönışık1500lümen
bookmanvolumeönışık1500lümen

UYUMLU

Sağlam montaj

Işık Garmin uyumlu montaj ile donatılmıştır. Bir gidon montajı ve ayrıca kask veya
bilgisayarınızın altına montaj için bir garmin - gopro adaptörü dahildir.

bookmanvolumeönışık1500lümen
Özellikler
Parlaklık1500 Lümen*
Gündüz Flaş ModuEvet
Pil (dahil)Özel 21700 Li-Ion**
Pil kapasitesi4000 mAh
Çalışma SüresiSabit 3 ila 34 saat arasında
SabitlemeGarmin uyumlu montaj parçası
USB-CŞarj Etme
Suya DayanıklıEvet, IPX5
Boyut119x40x42 mm (kadran ve montaj parçası dahil)
Garanti2 yıl
Kilit ModuEvet
ŞasiAlüminyum
Ağırlık205 g
PatentBeklemede
Sabit Modlar, Çalışma Süresi (saat)**
100%3
50%5
25%10
10%19
5%34
Yanıp Sönme Modları, Çalışma Süresi (saat)
16
212
314
445
5105