Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

CAMPAGNOLO BORA WTO 60 DB JANT SETİ

Üretici firma: CAMPAGNOLO
Ürün Kodu: BOWTODFR60
₺88.746,37
*
 • SİYAH
*
*

Yüksek profili, araştırma ve geliştirme çalışmalarımızdan elde edilen tüm aerodinamik avantajları yola aktarabilir. Her bir tekerlek bileşeninin tasarımı maksimum aerodinamik nüfuz sağlar, böylece rüzgar bisikletçi için engel teşkil etmez ve belirli açılarda yardımcı olur. Jant, rüzgar tünelinde optimize edilmiş yuvarlak profilli tek yönlü karbon jantlara, yeni aerodinamik alüminyum göbeklere ve seramik USB fincan ve koni yatak sistemine sahiptir. Her tasarım kararı, performansı optimize etme hedefiyle belirlenir. 19 mm iç genişliğe sahip jant profili, 23, 25 ve 28 mm lastiklerle mükemmel bir uyum sağlıyor. 2-Way Fit teknolojisi sayesinde Campagnolo, hem perçinli hem de iç lastiksiz lastiklerle tam uyumluluğu garanti eder. Patentli MoMag sistemiyle elde edilen deliksiz üst köprü, ağırlıktan tasarruf sağlar, sertliği artırır ve artık iç lastiksiz lastikler kullanıldığında da yardımcı olur: bant gerekmez. Lastik değişimi sırasında tekerleğin bakımı ve temizliği hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu tekerlekler olağanüstü performans için yapılmıştır; Campagnolo'nun mantrası güvenilirliktir: Ön tekerleğin solundaki çift kollu G3 jant teli deseni, her koşulda dengeli ve güvenli frenleme sağlar. BORA WTO 60 DB: Sprint finişlerinde, devre yarışlarında, zamana karşı yarışlarda ve triatlonlarda kazanmak için tasarlandı. Mevcut versiyonlar: koyu etiket, Campagnolo FW hub, HG veya XDR.

TEKNOLOJİ

60 MM: AERODİNAMİĞİN ÖZÜ Jantın tasarımı maksimum aerodinamik nüfuz sağlar: 10° ile 20° arasındaki rüzgar açılarında, selede geçirilen zamanın %80'ine karşılık gelen bu tekerlek, sürüklenmenin üstesinden gelme konusunda eşsizdir . Göbeğin orta kısmının aerodinamik tasarımı ve flanşların özel tasarımı, hava akışı türbülansını azaltan bileşenin ön alanını azaltır. 24 kollu desen, eliptik kesitiyle birlikte sürtünmeyi çok daha üstün bir şekilde azaltır. HIZLI VE AKIŞKAN Tanınmış USB fincan ve koni yataklama sistemi, standart yataklara göre %50 daha fazla pürüzsüzlüğü garanti eder. 2 Yönlü Uyum profili, bir perçinleme lastiği takmanıza veya iç lastiksiz bir lastik tercih etmenize ve en düşük yuvarlanma direncinden yararlanmanıza olanak tanır. 19 mm iç genişlik, jant-lastik sisteminin mükemmel eşleşmesiyle 23, 25 ve 28 mm lastikleri takmanıza olanak tanır. AERO'YU SEÇİN, AMA KAMPANYA YAPIN 60 mm'lik profil, daha düşük profillerle elde edilemeyen aerodinamik optimizasyonun tüm avantajlarının aktarılmasına olanak tanır. Tekerlek yapısı minimum enerji kaybı sağlayarak bisikletçinin ürettiği tüm enerjiyi asfalta aktarır. 1.590 g tekerlek seti ağırlığına sahip 60 mm'lik profil, onu sprint finişlerini, devre yarışlarını, zamana karşı yarışlarını ve triatlonlarda bisiklet bölümlerini kazanmak için mükemmel bir müttefik haline getiriyor.

 

TEKNOLOJİ

PERFORMANSINIZI OPTİMİZE EDER

Aerodinamik karbon jantlar, alüminyum göbekler ve seramik USB fincan ve koni yatak sistemi: Bu jantlara ilişkin her tasarım kararı, performansı optimize etmek için alınmıştır. 19 mm'lik iç jant genişliği, 23 mm, 25 mm ve 28 mm lastiklerin takılmasını mümkün kılar. Ayrıca 2-Way Fit versiyonuyla Campagnolo, katlamalı lastikler ve iç lastiksiz lastiklerle mükemmel uyumluluğa izin veren birleştirilmiş teknolojiyi yeniden sunuyor.

 
 

TEKNOLOJİ

GÜVENİLİR VE FARKLI TASARIM

Bu tekerleklerin amacı aşırı performanssa, güvenlik, her koşulda dengeli ve güvenli frenlemeyi garanti eden, önde solda iki kez jant teli bulunan G3 jant teli düzeniyle sağlanır.

 

ÖZELLİKLER

 • 1590 g
 • Ön eliptik aero kesitte, G3 sistemi boyunca üçlü gruplar halinde aralıklı 24 çelik jant teli
 • Arka eliptik aero kesitte, G3 sistemi boyunca üçlü gruplar halinde aralıklı 24 çelik jant teli
 • Siyah alüminyum monolitik merkez
 • USB cup-and-cone rulman sistemi
 • MERKEZ kesiti: Önde 100 mm, arkada 142 mm
 • Aks tipi: Aks yoluyla 12mm alüminyum
 • Clincher
 • Tubeless
 • Profil yüksekliği: 60 mm
 • Jant malzemesi: karbon
 • Jant kesiti (Y x G): 60/26,1 mm
 • Jantın iç çapı: 19 mm
 • Water Transfer graphic
 • Bora™ WTO 60 Disk Fren tekerleği, uzman bir Campagnolo® teknisyeni tarafından tamamen elle monte edilir ve elektronik cihazlarla %100 kontrol edilir. Bu prosedür, her bir Campagnolo® jantın maksimum performans ve güvenilirlik sunmasını sağlar
 • 44mm tubeless valve
 • 40mm valf genişletici
 • Valf deliğinin boyutunu azaltmak için burç
 • Lastiğin çıkarılması için kompozit malzemeden 2 kol

2-WAY FIT™

2-WAY FIT™, iç lastiksiz lastik veya klasik perçin takmanıza olanak tanıyan yenilikçi profildir.


DYNAMIC BALANCE™

Konsept basit olduğu kadar dahicedir de: Jant bağlantısının ağırlığını, jantın karşı tarafındaki aynı ağırlıktaki kütle ile dengelemek.


G3 SPOKE GEOMETRİ

Campagnolo'nun ikonik G3 geometrisi, yarış bisikletlerindeki geleneksel jant teli konfigürasyonuna meydan okuyor. Üç paralel düz çekmeli jant telinden oluşan gruplar aslında 2:1 oranında düzenlenmiştir.


MOMAG™

Tam bir mıknatıs dehası. Denenmiş ve test edilmiş, patentli “Montaj Mıknatısı” sistemidir: Kısaca MoMag™.