Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

D2 Mach 1 Deri Kayış

Ürün Kodu: 010-02582-55
₺0,00

Garmin D2 Mach 1

MACERAYI HIZLANDIRIN

Klasik stili ve canlı AMOLED dokunmatik ekranıyla bu birinci sınıf akıllı saat, uçuş için gelişmiş araçların yanı sıra pilot yaşamınızı iyileştiren sağlık ve fitness özellikleri sunar.

Garmin D2 Mach 1

Nereye? Dünya çapında bir havacılık veritabanı, hareketli harita ve HSI ile gezinin.

Garmin D2 Mach 1

Hava nasıl? NEXRAD, METARs, TAFs1 ve MOS2 ile bilin. Ve değişiklikler için özelleştirilebilir uyarılar alın.

Garmin D2 Mach 1

Frekanslar ve pist hizalaması dahil olmak üzere hedef havaalanı bilgilerini görün.

Garmin D2 Mach 1

Sağlık verileri, stres takibi, uyku takibi ve daha fazlasıyla sağlık durumunuzu çapraz kontrol edin.

Garmin D2 Mach 1

Spor uygulamaları, animasyonlu antrenmanlar ve performans ölçümleriyle harekete geçin.

Garmin D2 Mach 1

Akıllı saat modunda 11 güne kadar pil ömrüyle menzilinizi genişletin.

Garmin D2 Mach 1

YAŞAM TARZINIZ İÇİN YARATILDI

Çarpıcı 1,3” AMOLED ekran, parlak güneş ışığında bile saatinize hayat verir. Kadran, bir UTC işaretçisi ve çerçeve çevresinde 24 saatlik saatin yanı sıra yedi özelleştirilebilir veri alanı içerir.

DOKUNMATİK EKRAN VE BUTONLAR

Herhangi bir ortamda çalışan geleneksel düğme kontrolleri, seçimlere ve harita özelliklerine hızlı erişim için duyarlı yeni bir dokunmatik ekran arayüzü ile eşleştirilmiştir.

PREMIUM MALZEMELER

Havacılık tutkunuzu göstermek için tasarlanan saatte safir lens ve titanyum çerçevenin yanı sıra oxford deri veya havalandırmalı titanyum kayış seçenekleri bulunur.

Garmin D2 Mach 1

Garmin Mach 1

DOĞRUDAN NAVİGASYON

Dünya çapındaki havacılık veritabanında doğrudan bir konuma veya ara noktaya gidin. Veya yakındaki bir havaalanına giden yolu etkinleştirmek için En Yakın işlevini seçin.

Garmin D2 Mach 1

HAREKETLİ HARİTA

Bir dokunuşla hareketli harita üzerinde gezinin ve daha fazla bilgi için ara noktalara dokunun. Ayrıca, rotanıza yerleştirilmiş NEXRAD radar1'ı görün.

Garmin D2 Mach 1

HAVA RAPORU

Rüzgarları, görünürlüğü, barometrik basıncı ve daha fazlasını görmek için METAR'lar, TSK'lar ve MOS2 dahil olmak üzere havacılık havasına erişin1.

Garmin D2 Mach 1

METEOGRAM ÖZELLİĞİ

Sıcaklık eğilimleri, rüzgar, çiy noktası, gökyüzü örtüsü, yağış olasılığı ve daha fazlası için projeksiyonlar dahil olmak üzere belirli havaalanları2 için MOS tahminlerinin grafiksel göstergelerine bakın.

Garmin D2 Mach 1

HSI PARKUR İĞNESİ

Araç benzeri HSI rota iğnesini hedefinize kadar takip edin, böylece istediğiniz uçuş yolunun solunda mı sağında mı olduğunuzu kolayca görebilirsiniz.

Garmin D2 Mach 1

PULSE OX SENSÖRÜ

Vücudunuzun oksijen seviyelerinin daha yüksek rakımlarda daha ince havaya ne kadar iyi uyum sağladığına dair farkındalık kazanmak için Pulse Ox3'i kontrol edin.

Garmin D2 Mach 1

HAVALİMANI BİLGİLERİ

Varış noktanıza yaklaşırken pist yönünü (rüzgar bileşenleri1 dahil), uzunlukları ve havaalanı frekanslarını görüntüleyin.

Garmin D2 Mach 1

BAROMETRİK ALTİMETRE

İstediğiniz irtifaya ne zaman ulaştığınızı görün veya ek oksijenin gerekli olabileceği bir irtifaya ulaştığınızda bir titreşim uyarısı alın.

Garmin D2 Mach 1

UÇUŞ KAYDI

Kalkışta uçuşları otomatik olarak izlemeye başlayın. Ardından tarih, süre, toplam uçuş süresi ve rotayı otomatik olarak flyGarmin.com® hesabınıza aktarın1.

Garmin D2 Mach 1

ACİL MODU

Motorla ilgili bir sorun sırasında en iyi süzülme hızınızı, tahmini süzülme mesafenizi ve süzülme sürenizi görmek için etkinleştirin. En yakın havaalanına bir yön imlecini görüntüleyin ve alternatif havaalanlarının bir listesini görün.

Garmin D2 Mach 1

YAPILANDIRILABİLİR UYARILAR

Hedef havaalanı koşulları değiştiğinde, yan rüzgar bileşenleri bir eşiği aştığında ve daha fazlası için yeni METAR ve TSK raporları için özelleştirilebilir bildirimler ayarlayın.

Garmin D2 Mach 1

UYARILAR VE ZAMANLAYICILAR

Yakıt depolarını değiştirme veya zaman açısından kritik diğer görevleri gerçekleştirme zamanını size hatırlatmak için manuel olarak titreşimli uyarılar ayarlayın.

Garmin D2 Mach 1

UTC VE SAAT DİLİMLERİ

Saat kadranında bir UTC işaretçisi ve birden çok saat dilimi ekranı ile seyahat ederken programa bağlı kalın.

Garmin D2 Mach 1

UÇUŞ PLANI TRANSFERİ

Uçuş planınızı Garmin Pilot™ uygulamasından1 D2 Mach 1'e aktarın ve rotanızda bulunan ara noktaların listesini görüntüleyin.

Garmin D2 Mach 1

GÜN DOĞUMU/GÜN BATIMI WIDGET'I

Dokunmatik ekrandaki mevcut widget'lar arasında gezinerek gün doğumu ve gün batımı saatleri ile sivil alacakaranlık saatleri için günlük göstergeler alın.

Garmin D2 Mach 1

Garmin D2 Mach 1

SAĞLIK SNAPSHOT™ ÖZELLİĞİ

Kalp atış hızı4, kalp atış hızı değişkenliği, Pulse Ox, solunum ve stres dahil olmak üzere önemli istatistikleri kaydetmek için 2 dakikalık bir oturum kaydedin. Ardından, uyumlu akıllı telefonunuzdaki Garmin Connect™ uygulaması aracılığıyla paylaşmak üzere bu istatistiklerle bir rapor oluşturun.

Garmin D2 Mach 1

BODY BATTERY™ ENERJİ İZLEME

Ne zaman aktif olmaya hazır olduğunuzu veya ne zaman dinlenmeniz gerekebileceğini ölçmek için kalp atış hızı değişkenliği, stres, uyku ve diğer verileri kullanarak vücudunuzun enerji rezervlerini optimize edin.

Garmin D2 Mach 1

BİLEK TABANLI KALP HIZI

Saat, kalp atış hızınızı sürekli olarak ölçer ve siz dinlenirken çok yüksek veya çok düşük kalırsa sizi uyarır. Ayrıca aktiviteler sırasında, hatta yüzerken bile ne kadar sıkı çalıştığınızı ölçmenize yardımcı olur.

Garmin D2 Mach 1

STRES TAKİBİ

Stres düzeyi puanınızı hesaplamak için kalp atış hızı değişkenliği kullanılır, böylece sakin, dengeli veya stresli bir gün geçirip geçirmediğinizi görebilirsiniz.

Garmin D2 Mach 1

UYKU PUANI VE GELİŞMİŞ UYKU İZLEME

Uykunuzun kalitesi ve nasıl daha iyi yapabileceğinize dair içgörüler için bir puan alın. Hatta farklı uyku aşamalarının yanı sıra kalp atış hızı, stres, Pulse Ox ve solunumun kaydını tutun.

Garmin D2 Mach 1

SOLUNUM TAKİBİ

Gün boyunca, uyku sırasında ve nefes çalışması ve yoga aktiviteleri sırasında nasıl nefes aldığınızı görün.

Garmin D2 Mach 1

HİDRASYON TAKİBİ

Susuz kalmamak için günlük sıvı alımınızı bir hatırlatıcı olarak kaydedin. Aktiviteler sırasında ne kadar terlediğinize bağlı olarak ayarlanan otomatik bir hidrasyon hedefiniz bile olabilir.

 

 

Garmin D2 Mach 1

Garmin D2 Mach 1

SPOR UYGULAMALARI

Arazi koşusu, yüzme, koşma, bisiklete binme, yürüyüş, kürek çekme, kayak, golf, sörf, iç mekan tırmanışı ve daha fazlası için önceden yüklenmiş aktivite profillerini kullanın.

Garmin D2 Mach 1

ANİMASYONLU ANTRENMANLAR

Bu saat, izleme ekranında görüntüleyebileceğiniz, takip edilmesi kolay, animasyonlu kardiyo, kuvvet, yoga ve Pilates antrenmanlarına sahiptir. Önceden yüklenmiş animasyonlu egzersiz programlarından birini seçin veya uyumlu cihazınızla eşleştirildiğinde Garmin Connect çevrimiçi topluluğundan daha fazlasını indirin.

Garmin D2 Mach 1

PERFORMANS METRİKLERİ

Koşu dinamikleri, VO2 max, toparlanma danışmanı ve daha fazlası için tahminleri içeren gelişmiş eğitim ölçümlerini görüntüleyin.

Garmin D2 Mach 1

GÜNLÜK EGZERSİZ ÖNERİLERİ

Sizi ve kondisyon seviyenizi dikkate alan antrenman rehberliği için mevcut antrenman yükünüz ve antrenman durumunuza göre günlük koşu ve sürüş önerileri alın.

Garmin D2 Mach 1

GARMIN COACH

Bu ücretsiz uyarlanabilir eğitim planları, uzman koçların rehberliğini içerir ve size ve hedeflerinize uyarlanır. Antrenmanlar, Garmin Connect'ten saatinizle doğrudan senkronize edilir.

Garmin D2 Mach 1

GERÇEK ZAMANLI STAMINA

Eforunuzu takip edin ve yönetin - ve koşunuzun veya aktivitenizin başlangıcında aşırı efordan kaçınmaya yardımcı olun.

Garmin D2 Mach 1

Garmin D2 Mach 1

ÇOKLU GNSS DESTEĞİ

Tek başına GPS'den daha zorlu ortamlarda izleme yapmak için birden fazla küresel navigasyon uydu sistemine (GPS, GLONASS ve Galileo) erişin.

Garmin D2 Mach 1

MULTİ- BANT FREKANS DESTEĞİ

GNSS sinyallerinin yansıtıldığı, zayıf olduğu veya tipik olarak nüfuz etmediği alanlarda gelişmiş konum doğruluğu için navigasyon uyduları tarafından gönderilen çoklu frekanslara erişin.

Garmin D2 Mach 1

INREACH® CİHAZ BAĞLANTISI

Bileğinizden bir SOS başlatmak, izleme arasında geçiş yapmak veya sevdiklerinize önceden ayarlanmış mesajlar göndermek için inReach cihazınızla eşleştirin5.

Garmin D2 Mach 1

TAKTİKAL ÖZELLİKLER

Gizli mod, GPS konumunuzu kaydetmeyi ve paylaşmayı durdurur ve kablosuz bağlantıyı devre dışı bırakır. Bir öldürme anahtarı, cihazı tüm kullanıcı belleğinden siler.

Garmin D2 Mach 1

ÇİFT ŞEBEKE KOORDİNATLARI

Durumsal farkındalığa yardımcı olmak için konum koordinatlarınızı ikili formatlarda görüntüleyin.

Garmin D2 Mach 1

DAYANIKLI YAPI

MIL-STD-810G standartlarına göre üretilmiş donanımla güvenle seyahat edin.

Garmin D2 Mach 1

ABC SENSÖRLERİ

Yükseklik verileri için bir altimetre, hava durumunu izlemek için barometre ve 3 eksenli elektronik pusula dahil olmak üzere ABC sensörleriyle bir sonraki parkurunuzda gezinin.

Garmin D2 Mach 1

MULTI-KITA TOPO HARİTALARI

Keşiflerinizi yolunda tutmak için dünyanın her yerinden Wi-Fi® bağlantısı aracılığıyla TopoActive haritalarını indirin. Arazi hatlarını, yükseltileri, zirveleri, parkları, kıyıları, nehirleri, gölleri ve diğer coğrafi özellikleri görüntüleyin.

Garmin D2 Mach 1

GOLF PARKURLAR

Dünya çapında 42.000'den fazla golf sahası için tam renkli CourseView haritalarına erişin ve dokunarak hedefleme ve PlaysLike Distance özelliğini elde edin.

Garmin D2 Mach 1

Garmin D2 Mach 1

AKILLI BİLDİRİMLER

Uyumlu akıllı telefonunuzla eşleştirildiğinde e-postaları, metinleri ve uyarıları doğrudan saatinizden alın.

Garmin D2 Mach 1

MÜZİK UYGULAMALARI

Spotify, Deezer veya Amazon Music hesaplarınızdan şarkılar ve çalma listeleri indirin (abonelik gerekebilir). Ses panelinize bağlanın veya telefonsuz dinleme için kablosuz kulaklık kullanın.

Garmin D2 Mach 1

GARMIN PAY™ TEMASSIZ ÖDEMELER

Katılımcı sağlayıcılar aracılığıyla Garmin Pay temassız ödemeler ile ödeme hatlarında esinti yaratın.

Garmin D2 Mach 1

CONNECT IQ™ MAĞAZASI

Uyumlu cihazınızla eşleştirildiğinde Connect IQ Store'dan özel saat yüzleri indirin, veri alanları ekleyin ve uygulama ve widget'lar alın.

Garmin D2 Mach 1

GÜÇ YÖNETİCİ

Çeşitli ayarların ve sensörlerin saatinizin pil ömrünü nasıl etkilediğini görün, böylece pil süresini uzatan değişiklikleri anında yapabilirsiniz.

Garmin D2 Mach 1

PİL ÖMRÜ

Akıllı saat modunda 11 güne kadar ve SpO2 modunda GPS'de 24 saate kadar pil ömrü elde edin.

  • ¹ Uyumlu bir akıllı telefonla ve BLUETOOTH® teknolojisi kapsamında eşleştirildiğinde.
  • ² Yalnızca ABD havaalanlarında kullanılabilir.
  • ³ Bu tıbbi bir cihaz değildir ve herhangi bir tıbbi durumun teşhisinde veya izlenmesinde kullanılması amaçlanmamıştır; Garmin.com/ataccuracy adresine bakın. Pulse Ox tüm ülkelerde mevcut değildir.
  • 4 Etkinlik izleme doğruluğu..
  • 5 Aktif abonelik gerekli. Bazı yargı bölgeleri uydu iletişim cihazlarının kullanımını düzenler veya yasaklar. Cihazın kullanılmasının amaçlandığı yargı bölgelerindeki tüm geçerli yasaları bilmek ve bunlara uymak kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Wi-Fi, Wi-Fi Alliance'ın tescilli ticari markasıdır. SPOTIFY ve Spotify logosu, Spotify AB'nin tescilli ticari markaları arasındadır. Amazon Music ve ilgili tüm logolar, Amazon.com, Inc. veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır. Bluetooth sözcük markası ve logoları, Bluetooth SIG, Inc.'e ait tescilli ticari markalardır ve bu tür markaların Garmin tarafından her türlü kullanımı lisanslıdır.
Kendi görüşünü yaz Close Review Form
  • Yorum Yazmak Satın Alma İşleminden Sonradır.
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
Kötü
Mükemmel