Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

dezl LGV1010

Ürün Kodu: 010-02741-10
₺47.520,00

Garmin dezl LGV1010

TAŞIMACILIK KOLAYLAŞTIRILDI

Bu ekstra büyük 10 inç uydu navigasyon, kamyonunuzun boyutuna ve ağırlığına göre özel yönlendirme1, yakıt ikmali ve molalar için stratejik öneriler ve öncü varış planlaması özelliklerine sahiptir.

Garmin dezl LGV1010

Yatay veya dikey görünümde net, yüksek çözünürlüklü 10 inç ekranla netlik ve kolaylık.

Garmin dezl LGV1010

Özel kamyon rotası1 ve ilerideki dik yokuşlar gibi yol uyarıları ile kamyonunuz için en iyi rotayı elde edin.

Garmin dezl LGV1010

Yükleme rıhtımlarının ve kamyon girişlerinin havadan görünümüyle sorunsuz bir varış gerçekleştirin.

Garmin dezl LGV1010

Bölünmüş ekran görünümü, aktif haritanın yanı sıra rotaya genel bakışınızı ve yaklaşan hava durumunu gösterir.

Garmin dezl LGV1010

Rotanızdaki çevresel bölgeler hakkında rehberlik ve uyarılar alın.

Garmin dezl LGV1010

Mola zamanı mı? Kamyon Park Etme Avrupa verileri rotanız boyunca görüntülenir.

Garmin dezl LGV1010

Garmin dezl LGV1010

KOLAY OKUNAN EKRAN

Ekstra geniş 10 inç dokunmatik ekran net, yüksek çözünürlüklü bir görüntü sağlar. Kabin içi kurulumunuza uygun yatay veya dikey görünümü seçin.

Garmin dezl LGV1010

ÖZEL KAMYON YÖNLENDİRME

Kamyonunuz ve yükünüz için en uygun kamyonun tercih ettiği rotaları1 bulmak için kamyon profilinizi (yükseklik, ağırlık, uzunluk, genişlik ve tehlikeli maddelere göre özelleştirilebilir) girin.

Garmin dezl LGV1010

GELİŞMİŞ VARIŞ PLANLAMASI

BirdsEye Uydu Görüntüsü, yükleme rıhtımlarının, kamyon girişlerinin ve güvenlik kapılarının havadan görüntülenmesiyle varış planlamasının sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlar.

Garmin dezl LGV1010

ROTANIZI ÖZELLEŞTİRİN

Hedefinizi görüntüleyin, ardından tercih edilen güvenlik kapıları, yükleme rıhtımları ve kamyon park girişleri gibi özel varış noktalarını ekleyin ve kaydedin.

Garmin dezl LGV1010

DETAYLI YÖNLENDİRME

Daha iyi durumsal farkındalık için diğer kamyoncuların kullandığı popüler rotaları görün - tanıdık olmayan bölgelerde bile.

Garmin dezl LGV1010

ROTAYA GENEL BAKIŞ

Tüm rotanızı kolayca görüntüleyin ve yakıt durakları, molalar ve konaklama için en iyi yerleri belirleyin. Ayrıca aktif harita ekranınızdan ayrılmadan gelen hava koşullarının bir önizlemesini alın.

Garmin dezl LGV1010

ÇEVRESEL BÖLGE YÖNLENDİRME

Rotanızdaki Çevre Bölgeleri hakkında rehberlik ve uyarılar alın.

Garmin dezl LGV1010

KAMYON DOSTU OTOPARK

Kamyonunuzu park etmeniz mi gerekiyor? Truck Parking Europe verileri, rotanız boyunca kamyon park yeri bulmanıza yardımcı olur. Wi-Fi®, duşlar, güvenlik seviyesi ve çok daha fazlası gibi tercih edilen olanaklara göre filtreleyin. Garmin dezl™ mobil uygulamasına bağlıyken, kalabalık bir yere gitme riskini azaltmak için park yeri olup olmadığını kontrol edin.

Garmin dezl LGV1010

DOĞRU DURAĞI SEÇ

Önceden yüklenmiş Kamyon ve Treyler Hizmetleri dizini ile tercih edilen kamyon duraklarını bulun. Listeleri marka veya olanaklara göre filtrelemenize olanak tanır.

Garmin dezl LGV1010

SÜRÜCÜ UYARILARI

Daha güvenli sürüşü teşvik etmek ve durumsal farkındalığı artırmak için sürücü uyarıları sizi yaklaşan keskin virajlar, hız değişiklikleri, demiryolu geçişleri ve daha fazlası hakkında uyarır.

Garmin dezl LGV1010

KOLAY MOLA PLANLAMASI

Her duraktan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olan zamanında bildirimler alın.

Garmin dezl LGV1010

Garmin dezl LGV1010

GARMIN SESLİ ASİSTAN

Yol tarifine mi ihtiyacınız var? Sadece kelimeyi söyleyin. Garmin sesli yardım, sözlü isteğinize yanıt verir, böylece elleriniz direksiyonda kalabilir ve gözleriniz yola odaklanabilir. (Sesli Yardım İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Danca, İsveççe, Felemenkçe olarak mevcuttur).

Garmin dezl LGV1010

KABLOSUZ GÜNCELLEMELER

Yerleşik Wi-Fi® bağlantısı, bilgisayar kullanmadan haritalarınızı ve yazılımınızı güncel tutmanızı kolaylaştırır. Ekrandaki ipuçları, yeni güncellemelerin mevcut olduğunu gösterir.

Garmin dezl LGV1010

TRAFİK, HAVA VE YAKIT FİYATLARI

Canlı trafik, hava durumu ve gerçek zamanlı yakıt fiyatlarına erişmek için dezl uygulamasını indirin. Ayrıca, varsa photoLive trafik kameralarına erişin.

Garmin dezl LGV1010

ELLER-SERBEST ARAMA

Dahili Bluetooth® kablosuz teknolojisi, ellerinizi direksiyondan çekmeden arama yapmak için uyumlu akıllı telefonunuzu dezl uydu navigasyonunuzla senkronize etmenize olanak tanır.

Garmin dezl LGV1010

AKILLI BİLDİRİMLER

dēzl uygulamasıyla eşleştirildiğinde, ekranda görüntülenen metin mesajlarını ve diğer bildirimleri görebileceksiniz.

Garmin dezl LGV1010

Garmin dezl LGV1010

SEYAHAT BİLGİSİ

Rotanız üzerindeki veya varış noktanızın yakınındaki oteller, restoranlar ve turistik yerler için Tripadvisor® gezgin puanlarını görüntüleyin. Önceden yüklenmiş Foursquare® içeriği, milyonlarca yeni ve popüler yer bulmayı kolaylaştırır.

Garmin dezl LGV1010

HARİTA KAPSAMI

Avrupa'nın harita güncellemeleri ve ayrıntılı sokak haritalarıyla güvenle sürün.

Garmin dezl LGV1010

GERİ GÖRÜŞ KAMERASI

BC™ 50 kablosuz geri görüş kamerası (ayrı satılır) veya uyumlu bir üçüncü taraf geri görüş kamerası2 ile kamyonunuzun arkasında ne olduğunu görün.

  • ¹ Tüm bölgelerde mevcut değildir. Kamyonunuzun profil özelliklerini girmek, kamyonunuzun özelliklerinin tüm rota önerilerinde dikkate alınacağını garanti etmez. Her zaman tüm yol işaretlerine ve yol koşullarına uyun.
  • ² Video girişi bağlantı noktasına sahip elektrikli montaj gerektirir; ayrı satılır.

© HERE. Tüm hakları Saklıdır. Uydu görüntüleri ©2022 Maxar Technologies (uydu görüntülerinin tarihi değişebilir). Wi-Fi ve Wi-Fi logosu, Wi-Fi Alliance'ın tescilli ticari markalarıdır. Bluetooth sözcük markası ve logoları Bluetooth SIG, Inc.'e aittir ve bu tür markaların Garmin tarafından her türlü kullanımı lisanslıdır. ©2022 TripAdvisor LLC. Tüm hakları Saklıdır. foursquare® ve foursquare® logoları Foursquare Labs, Inc.'nin tescilli ticari markalarıdır. Tüm hakları saklıdır.

Kendi görüşünü yaz Close Review Form
  • Yorum Yazmak Satın Alma İşleminden Sonradır.
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
Kötü
Mükemmel