Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

dezl LGV710

Ürün Kodu: 010-02739-10
₺23.364,00

Garmin dezl LGV710

TIR SÜRMEK KOLAYLAŞTIRILDI

Bu 7" uydu navigasyon, kamyonunuzun boyutuna ve ağırlığına göre özel yönlendirme1, yakıt ikmali ve molalar için stratejik öneriler ve en ileri varış planlaması özelliklerine sahiptir

Garmin dezl LGV710

Net, yüksek çözünürlüklü 7 inç ekranla netliği ve kolaylığı deneyimleyin.

Garmin dezl LGV710

Özel kamyon rotası1 ve önünüzdeki dik yokuşlar gibi yol uyarılarıyla kamyonunuz için en iyi rotayı bulun.

Garmin dezl LGV710

Yükleme rıhtımlarının ve kamyon girişlerinin havadan görünümleriyle sorunsuz bir varış gerçekleştirin.

Garmin dezl LGV710

Rotanızdaki çevre bölgeleri hakkında rehberlik ve uyarılar alın.

Garmin dezl LGV710

Mola zamanı mı? Truck Parking Europe verileri rotanız boyunca görüntülenir.

Garmin dezl LGV710

Garmin dezl LGV710

KOLAY OKUNAN EKRAN

Parlak 7inç dokunmatik ekran net, yüksek çözünürlüklü bir görüntü sağlar.

Garmin dezl LGV710

ÖZEL KAMYON YÖNLENDİRME

Kamyonunuza ve yükünüze en uygun kamyon tarafından tercih edilen rotaları1 bulmak için kamyon profilinizi (boy, ağırlık, uzunluk, genişlik ve tehlikeli maddelere göre özelleştirilebilir) girmeniz yeterlidir.

Garmin dezl LGV710

GELİŞMİŞ VARIŞ PLANLAMASI

BirdsEye Uydu Görüntüsü, yükleme rampalarının, kamyon girişlerinin ve güvenlik kapılarının havadan görüntüleriyle varış planlamasını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir.

Garmin dezl LGV710

ROTANIZI ÖZELLEŞTİRİN

Hedefinizi görüntüleyin, ardından tercih edilen güvenlik kapıları, yükleme rampaları ve kamyon park girişleri gibi özel varış noktalarını ekleyin ve kaydedin.

Garmin dezl LGV710

DETAYLANDIRILMIŞ YÖNLENDİRME

Tanıdık olmayan bölgelerde bile daha iyi durumsal farkındalık için diğer kamyoncuların kullandığı popüler rotaları görün.

Garmin dezl LGV710

ROTAYA GENEL BAKIŞ

Tüm rotanızı kolayca görüntüleyin ve yakıt durakları, konfor molaları ve gecelik konaklamalar için en iyi yerleri belirleyin.

Garmin dezl LGV710

ÇEVRESEL BÖLGE YÖNLENDİRME

Rotanızdaki Çevre Bölgeleri hakkında rehberlik ve uyarılar alın.

Garmin dezl LGV710

KAMYON OTOPARK REHBERİ

Kamyonunuzu park etmeniz mi gerekiyor? Truck Parking Europe verileri, rotanız üzerindeki kamyon park yerini bulmanıza yardımcı olur. Wi-Fi®, duşlar, güvenlik seviyesi ve çok daha fazlası gibi tercih edilen olanaklara göre filtreleyin. Garmin dēzl™ mobil uygulamasına bağlıyken, kalabalık bir yere araçla gitme riskini azaltmak için park yeri olup olmadığını kontrol edin.

Garmin dezl LGV710

DOĞRU DURAĞI SEÇİN

Önceden yüklenmiş Kamyon ve Treyler Hizmetleri dizini ile tercih edilen kamyon duraklarını bulun. Listeleri marka veya olanaklara göre filtrelemenizi sağlar.

Garmin dezl LGV710

SÜRÜCÜ UYARILARI

Daha güvenli sürüşü teşvik etmek ve durumsal farkındalığı artırmak için sürücü uyarıları sizi yaklaşan keskin virajlar, hız değişiklikleri, demiryolu geçişleri ve daha fazlası konusunda uyarır.

Garmin dezl LGV710

KOLAY MOLA PLANLAMASI

Her duraktan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olan zamanında bildirimler alın.

 

Garmin dezl LGV710

GARMIN SESLİ ASİSTAN

Yol tarifine mi ihtiyacınız var? Sadece kelimeyi söyle. Garmin sesli yardımı, sözlü talebinize yanıt verir, böylece elleriniz direksiyonda kalabilir ve gözleriniz yola odaklanabilir. (Sesli Yardım İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Danca, İsveççe, Felemenkçe dillerinde mevcuttur).

Garmin dezl LGV710

KABLOSUZ GÜNCELLEMELER

Dahili Wi-Fi® bağlantısı, bilgisayar kullanmadan haritalarınızı ve yazılımlarınızı güncel tutmanızı kolaylaştırır. Ekrandaki ipuçları, yeni güncellemeler mevcut olduğunda gösterilir.

Garmin dezl LGV710

TRAFİK, HAVA ŞARTLARI VE YAKIT FİYATLARI

Canlı trafik, hava durumu ve gerçek zamanlı yakıt fiyatlarına erişmek için dēzl uygulamasını indirin. Ayrıca, mümkün olduğunda photoLive trafik kameralarına erişin.

Garmin dezl LGV710

ELLER SERBEST ARAMA

Dahili Bluetooth® kablosuz teknolojisi, ellerinizi direksiyondan ayırmadan arama yapmak için uyumlu akıllı telefonunuzu dēzl uydu navigasyon cihazınızla senkronize etmenize olanak tanır.

Garmin dezl LGV710

AKILLI BİLDİRİMLER

dēzl uygulamasıyla eşleştirildiğinde ekranda görüntülenen metin mesajlarını ve diğer bildirimleri görebileceksiniz.

 

Garmin dezl LGV710

Garmin dezl LGV710

SEYAHAT BİLGİSİ

Rotanız üzerindeki veya hedefinizin yakınındaki oteller, restoranlar ve gezilecek yerler için Tripadvisor® gezgin puanlarını görüntüleyin. Önceden yüklenmiş Foursquare® içeriği, milyonlarca yeni ve popüler yer bulmayı kolaylaştırır.

Garmin dezl LGV710

HARİTA KAPSAMI

Avrupa'nın harita güncellemeleri ve ayrıntılı sokak haritalarıyla güvenle sürün.

Garmin Edge dezl LGV710

GERİ GÖRÜŞ KAMERASI

BC™ 50 kablosuz geri görüş kamerası (ayrı satılır) ile kamyonunuzun arkasında ne olduğunu görün.

  • ¹ Her bölgede mevcut değildir. Kamyonunuzun profil özelliklerinin girilmesi, kamyonunuzun özelliklerinin tüm rota önerilerinde dikkate alınacağını garanti etmez. Her zaman yol işaretlerine ve yol koşullarına uyun.
  • © BURADA. Tüm hakları Saklıdır. Uydu görüntüleri ©2022 Maxar Technologies (uydu görüntülerinin tarihi değişebilir). Wi-Fi ve Wi-Fi logosu, Wi-Fi Alliance'ın tescilli ticari markalarıdır. Bluetooth kelime markası ve logoları, Bluetooth SIG, Inc.'e aittir ve bu markaların Garmin tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır. ©2022 TripAdvisor LLC. Tüm hakları Saklıdır. foursquare® ve foursquare® logoları, Foursquare Labs, Inc.'in tescilli ticari markalarıdır. Tüm hakları saklıdır.
Kendi görüşünü yaz Close Review Form
  • Yorum Yazmak Satın Alma İşleminden Sonradır.
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
Kötü
Mükemmel