Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

DRIVESMART 55

Üreticiler: GARMIN , GARMIN
Ürün Kodu: 010-02037-12
₺11.457,60

Akıllı Özellikleri ve Uçtan Uca Ekranı ile 5.5” GPS Navigasyon Cihazı

  • Kullanımı kolay 5.5” GPS navigasyon cihazı, Kuzey Amerika'ya ait detaylı harita güncellemelerini içerir
  • Basit ekran menüleri ve parlak, net haritalar 3-D yapıları ve araziyi gösterir
  • Garmin Traffic, akıllı bir telefon kullanmadan kutudan çıktığı gibi kullanıma hazır
  • Ses ile aktifleşen ve eller serbest arama, akıllı bildirimler¹ ve canlı trafik¹ için uyumlu bir akıllı telefon ile eşleşme özelliği
  • Önemli tarihi yerlerin HISTORY™ ağı, bir ABD ulusal parkları rehberi, TripAdvisor® gezgin puanları ve milyonlarca Foursquare® ilgi çekici noktaları (POI'lar) ile yolculuğa hazır
  • Bilgisayar kullanmadan harita ve yazılım güncellemeleri için dahili Wi-Fi® bağlanabilirliği

DriveSmart 51 LMT-S

Seyahat ederken yeni maceralardan hoşlanan sürücüler için Garmin DriveSmart 55 GPS navigasyon cihazı, en iyi yol arkadaşıdır. Basit menülere ve okunması kolay haritalara sahip Garmin DriveSmart 55 parlak 5.5” uçtan uca dokunmatik ekranına tek bir bakışta yönlere adım adım bakmanıza izin verir. Trafik ve harita güncellemeleri, daha güvenli bir sürüşü teşvik etmek amacıyla yardımcı sürücü uyarıları ile birlikte verilir.

Trafikten Nefret Etmeyin — Trafikten Kaçının

Önünüzdeki inşaat alanlarından veya kazalardan uzak durmanızda yardımcı olmak amacıyla size alternatif rotalar öneren zamanında uyarılar ile bunların hepsini önleyerek trafik sıkışıklıklarının ve duraksamalarının zeki bir şekilde üstesinden gelin. Garmin Traffic dahili trafik kablosu sayesinde kutu açılır açılmaz kullanıma hazır gelir; navigasyon cihazınızı trafik bilgisi için bir akıllı telefon ile eşleştirmeye gerek yok. İstenirse telefonunuz ile eşleştirildiğinde canlı trafik¹ bilgileri mevcut olur.

Ses ile aktifleşen navigasyon

“Tamam, Garmin” deyin ve navigasyon cihazınız sesli komutlarınızı dinleyebilir ve sizi gitmek istediğiniz yere yönlendirebilir.

TripAdvisor ile Daha İyi Yolcuklarının Tadını Çıkarın

Rotanız boyunca veya varış noktanızın yakınlarındaki otellere, restoranlara ve ilgi çekici yerlere TripAdvisor gezginlerinin verdikleri puanlara görüntüleyin.

Garmin DriveSmart 55

Wi-Fi Sizi Güncel Tutar

Dahili Wi-Fi bağlanabilirliği, haritalarınızı ve yazılımı bilgisayar kullanmadan güncel tutmanızı kolaylaştırır.

Bluetooth® Teknolojisinin Avantajları

Garmin DriveSmart 55'i kendi uyumlu akıllı telefonunuz ile eşleştirerek, Bluetooth kablosuz teknolojisini kullanan eller serbest aramanın tadını çıkarın.

Gerçek Zamanlı Özelliklere Erişin

Bu akıllı navigasyon cihazını telefonunuz ile eşleştirin ve Garmin Drive™ uygulamasını indirin. Bu sayede, canlı park etme² ve canlı trafiği ve hava koşullarını gösteren photoLive trafik kameraları (olduğu yerlerde) dahil gerçek zamanlı bilgilere¹ erişebilirsiniz. Bağlandığınızda telefonunuzdan gelen metin mesajları ve diğer bildirimler¹ navigasyon ekranınızın sağ tarafında gösterilir.

Garmin DriveSmart 55

HISTORY Ağından Yerler

Seyahat etmeyi daha eğlenceli hale getirmek için HISTORY ağından ilginizi çekecek birçok şey bulacaksınız. Önemli parklar, anıtlar, müzeler ve tarihi yerlere ait resimler ve açıklamalar sunar.

Ulusal Parklar Rehberi

Dahili bir ABD ulusal parklar rehberi size Amerika'nın en zengin doğal kaynaklarını ve deneyimlerini keşfetme ve bunların tadını çıkarmanıza yardımcı olur. Ziyaretçi merkezleri, piknik alanları, kamp alanları, patika başlangıçları ve daha fazlasını bünyesinde barındıran yerlere kolay bir şekilde gidin.

Yeni Mağazalar ve Restoranlar

Bu navigasyon cihazı, milyonlarca yeni ve popüler yerleri bulmayı kolaylaştıran ön yüklemeli Foursquare verileri ile beraber gelir.

Garmin DriveSmart 55

Sürücü Uyarıları: Çevrenizin Farkında Olun

Daha güvenli bir sürüşü desteklemek ve durumsal farkındalığı artırmak için sürücü uyarıları sizi gelen keskin virajlara, hız değişimlerine, demiryolu geçitlerine ve daha fazlasına karşı uyarır.

Haritalar Basitleştirildi

Basit ve kolay görülen haritalar, 3-D yapıları ve arazileri gösterir böylece gitmek istediğiniz yere sizi her zamankinden daha kolay götürür.

Garmin Real Directions™

Kolay anlaşılır sokak isimlerini, mağaza isimlerini ve tanınabilir yer işaretlerini (örneğin; "Kırmızı binadan sonra sağa dön") kullanarak bir arkadaş gibi yönleri adım adım söyler.

Garmin DriveSmart 55

Önünüzü Kontrol Edin

Harita, yemek, yakıt ve rotanız boyunca yaklaşmakta olan şehirler gibi diğer kilometre taşlarını gösterir.

Tam Olarak Gitmeniz Gereken Yeri Bulun

Direkt Erişim özelliği, havalimanları veya alışveriş merkezleri gibi kompleks yerlere gitmeyi basitleştirir. Hatta varış noktanıza en yakın girişi bulmak için park alanlarında bile gezinir.

Kolayca Arayın, Hızlıca Bulun

Bir arama alanı, adresleri ve ilgi çekici yerleri bulmayı kolaylaştırır. Girdiğiniz şeye benzer arama sonuçları alırsınız.

Garmin Backup Kamera ile çalışır

Tam bir navigasyon çözümü için bu navigasyon cihazını BC™ 30 kablosuz backup kamera ile eşleştirin (ayrı olarak satılır; profesyonel kurulum tavsiye edilir). Bağlantı sağlandığında, ters yönde giderken araçları, yayaları ve diğer engelleri navigasyon cihazının ekranında kolayca görürsünüz.

Garmin DriveSmart 55
  • ¹ Bu özelliği kullanmak için Garmin Drive Uygulamasını uyumlu Bluetooth ve GPS destekli akıllı telefonunuza indirin.
  • ² Park etme verileri birçok şehir merkezi için mevcuttur. Kapsamlı detaylar için parkopedia.com adresini ziyaret edin.