Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Edge Explore 2

Ürün Kodu: 010-02703-10
₺14.652,00

Garmin Edge Explore 2

DÜNYA KEŞFEDİLMEYİ BEKLİYOR

Güvenilir, kullanımı kolay bir GPS bisiklet bilgisayarına ihtiyacınız olduğunda, Edge Explore 2 en çok ihtiyacınız duyduğunuz zamanda yanınızda. O halde sürmeye ve yeni patikalar keşfetmeye devam edin. Edge sizi koruyacak.

Garmin Edge Explore 2

Yolculuk esnasında kaybolun! Edge, bisiklete özel navigasyonla sizi her zaman evinize götürecektir.

Garmin Edge Explore 2

Artık bir harita uygulaması kullanarak telefonunuzun bataryasını tüketmenize gerek yok. Edge, zorlu kullanımda 16 saate kadar ve pil tasarrufu modunda 24 saate kadar pil ömrüne sahiptir.

Garmin Edge Explore 2

Garmin Connect™ uygulaması, Strava, Komoot, Wikiloc ve daha fazlası aracılığıyla parkurlar oluşturun ve hızlıca Edge'inizle senkronize edin.

Garmin Edge Explore 2

Uyumlu eBike'ınızla mı sürüyorsunuz? eBike'a özel verileri görün ve pil durumu, destek seviyesi ve varış hedefinize göre yönlendirme alın.

Garmin Edge Explore 2

Olay algılama1 ve Varia™ bisiklet radarı ile uyumluluk sayesinde her şeyden haberdar olun ve iletişim halinde kalın.

Garmin Edge Explore 2

Garmin Edge Explore 2

AKTİVİTE PROFİLLERİ

Önceden yüklenmiş yol, arazi ve iç mekan aktivite profilleri ile Edge Explore 2 Power Mount Bundle bisiklet bilgisayarının kurulumu kolaydır ve kutudan çıkar çıkmaz kullanıma hazırdır.

Garmin Edge Explore 2

SÜRÜŞ TÜRÜNE ÖZGÜ HARİTALAR

Popüler yolları ve patikaları öne çıkaran gelişmiş haritalar, kaçınılması gereken yüksek trafikli alanlar ve aranabilir ilgi çekici noktalarla, bisiklet türünüz ne olursa olsun lokal bir bisikletçi gibi sürün.

Garmin Edge Explore 2

YOL TARİFİ

Yaklaşan dönüşleri size bildiren adım adım yol tarifleri ve uyarılarla rotanızı bulun.

Garmin Edge Explore 2

PARKUR DIŞI YENİDEN HESAPLAMA

Keşfetmek için rota dışına çıkarken rota rehberliğini ve rota dışı bildirimleri duraklatmaktan çekinmeyin. Yola geri dönmeye hazır olduğunuzda, Edge Explore 2 Power Mount Bundle bisiklet bilgisayarı size yolu gösterecektir.

Garmin Edge Explore 2

CLIMBPRO ÖZELLİĞİ

Bir rotayı takip ederken veya tırmanırken kalan tırmanış ve eğimi otomatik olarak görün. Bu, eforunuzu ve zirveye ulaşmanın ne kadar süreceğini ölçmenize yardımcı olur. Hatta tırmanışlarınızı cihazınızda veya Garmin Connect uygulamasında sürüş sonrası inceleme için kaydedebilirsiniz.

Garmin Edge Explore 2

EBIKE UYUMLULUĞU

Shimano Steps veya ANT+® teknolojisi ile uyumlu2 bir eBike'ınız varsa, pil ömrü ve daha fazlasını içeren veri alanlarını gösteren özel bir eBike durum ekranı görebilirsiniz. Hatta pil durumuna, destek seviyesine ve planladığınız rotaya göre akıllı rota ve menzil uyarıları alın.

Garmin Edge Explore 2

Garmin Edge Explore 2

VARIA UYUMLULUĞU

Edge Explore 2 GPS bisiklet bilgisayarını Varia arka görüş radarınız ve ışıklarınızla eşleştirin, böylece kolayca görebilir ve görülebilirsiniz.

Garmin Edge Explore 2

OLAY TESPİTİ

Bu bisiklet bilgisayarı, bir olay algılarsa, önceden yüklenmiş acil durum irtibat kişilerine otomatik olarak konumunuzu içeren bir mesaj gönderir1.

Garmin Edge Explore 2

BİSİKLET ALARMI

PIN korumalı bisiklet alarmı, siz içeride su alırken veya pit stop yaparken bisikletiniz hareket ettirilirse, eşleştirilmiş akıllı telefonunuz aracılığıyla sizi bilgilendirir.

Garmin Edge Explore 2

SMART TRAINER UYUMLULUĞU

Edge® Explore 2 bisiklet bilgisayarını Tacx® Indoor Trainer ile eşleştirin, böylece istediğiniz zaman ve yerde antrenman yapabilirsiniz.

Garmin Edge Explore 2

OTOMATİK KURULUM

Ayarları yapılandırarak zaman kaybetmek yerine, birkaç dakika içinde sürmeye hazır olun. Sürüş tipine ve seçtiğiniz sensörlere göre önceden doldurulmuş özel sürüş profilleri alın. Sürüş profillerinizi doğrudan cihazınızdan veya bağlı akıllı telefonunuzdan yönetebilirsiniz.

Garmin Edge Explore 2

GROUP TRACK ÖZELLİĞİ

Akıllı telefonunuzla eşleştirdikten sonra, gözden kaybolsalar bile sürüş arkadaşlarınıza göz kulak olun ve onların size göz kulak olmalarına izin verin. GroupTrack, uyumlu Garmin cihazlarını kullanan sürücüler için mevcuttur ve aynı anda 50'ye kadar arkadaşınızı takip edebilir. Güncellemeleri görmek için ekranınıza bakmanız yeterlidir.

Garmin Edge Explore 2

GRUP MESAJI

Akıllı telefonunuzla eşleştirin ve ekipten ayrıldığınızda bile onlarla bağlantıda kalın. Grup mesajlaşması, uyumlu Garmin cihazlarını kullanan sürücüler için mevcuttur ve yalnızca bu cihazlara sahip sürücülere mesaj gönderilebilir.

 

 

Garmin Edge Explore 2

Garmin Edge Explore 2

AKILLI BİLDİRİMLER

Uyumlu akıllı telefonunuzla eşleştirildiğinde metinleri ve uyarıları doğrudan Edge bisiklet bilgisayarınızda alın.

Garmin Edge Explore 2

AKILLI İZLEYİCİ MESAJI

Akıllı telefonunuzla eşleştirildiğinde, ailenizden ve arkadaşlarınızdan gelen kısa mesajlarla yarış ortasında motivasyon elde edin.

Garmin Edge Explore 2

CANLI ETKİNLİK PAYLAŞIMI

Akıllı telefonunuzla eşleştirildiğinde, parmağınızı bile kıpırdatmadan ailenize ve arkadaşlarınıza otomatik olarak canlı sürüş güncellemeleri gönderin. Böylece siz keşfederken onlar hızınız, kat ettiğiniz kilometreler ve daha fazlasıyla güncel kalabilirler.

Garmin Edge Explore 2

GARMIN CONNECT İLE SENKRONİZASYON

Garmin Connect uygulaması, hareket halindeki insanların bağlantı kurabileceği ve rekabet edebileceği ve hatta zaferlerini sosyal medya aracılığıyla paylaşabileceği gelişen bir çevrimiçi topluluğa ev sahipliği yapıyor.

Garmin Edge Explore 2

CONNECT IQ™ MAĞAZASI

Özel veri alanlarını indirin ve uyumlu akıllı telefonunuza indirilen Connect IQ Store uygulamasından uygulamalar ve widget'lar alın.

 

Kendi görüşünü yaz Close Review Form
  • Yorum Yazmak Satın Alma İşleminden Sonradır.
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
Kötü
Mükemmel