Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Edge Explore

Ürün Kodu: 010-02029-00
₺0,00

Garmin Edge Explore

Bağlantılı Özelliklere Sahip Dokunmatik Ekranlı Tur Bisikleti Bilgisayarı

Yeni rotaları keşfedin ve Edge Explore ile yolculuk yaptığınız her yerde bağlantıda kalın. Bu kullanımı kolay GPS bisiklet bilgisayarı, bisikletçilerin sürmeyi sevdiği rotaları gösteren önceden yüklenmiş bir Garmin Bisiklet Haritasına sahiptir. Çeşitli bağlantılı özellikler, diğer sürücülerin yanı sıra memleketinizdeki insanlarla iletişim halinde kalmanıza olanak tanır. Edge Explore ile turne ve macera için mükemmel bir ortağa sahipsiniz.

Doğrudan güneş ışığında bile görülebilen, yüksek çözünürlüklü, 3 inç eldivenli ve yağmur dostu dokunmatik ekrana sahip, kullanımı kolay GPS bisiklet bilgisayarı.

Bisikletçiler tarafından en çok seyahat edilen yol içi ve yol dışı rotaları bulmak için adım adım navigasyon ve Trendline popüler rotalama özelliğine sahip önceden yüklenmiş Garmin Bisiklet Haritasını içerir.

Dahili GPS, ne kadar uzağa, ne kadar hızlı, ne kadar yüksekte ve nereye gittiğinizi takip eder.

Akıllı bisiklet ışıkları ve arabaları algılayıp sürücüleri uyaran arka görüş radarı da dahil olmak üzere Varia bisiklet farkındalık cihazlarıyla uyumludur.

Uyumlu akıllı telefonunuzla eşleştirildiğinde LiveTrack ve GroupTrack, akıllı bildirimler, sürücüden sürücüye mesajlaşma ve yerleşik olay algılama gibi bağlantılı özelliklere sahip olursunuz.

12 saate kadar pil ömrü

Garmin Edge Explore

Önümüzdeki Yola Hazır

Edge Explore ile vakit kaybetmenize gerek yok. Bu bisiklet bilgisayarının kurulumu kolaydır ve kutudan çıkar çıkmaz sürüşe hazırdır. İhtiyacınız olan yönleri bir bakışta görebildiğinizde muhteşem manzaraları kaçırmanıza gerek kalmaz. Bu nedenle Edge Explorer'ı, ister doğrudan güneş ışığında, ister bulutlu bir günde, hatta yağmurda sürüyor olun, parlak ve görülmesi kolay 3 inçlik bir ekranla tasarladık. Dokunmatik ekran, eldiven takarken bile hızlı ve duyarlıdır.

Maceraya Doğru Yolculuk

Edge Explore ile yolunuzu kaybetmeden maceranın içinde kaybolabilirsiniz. Sizi doğal kırsal yollardan yemek mekanlarına ve bisiklet mağazalarına kadar hemen hemen her şeye yönlendiren Garmin Bisiklet Haritası önceden yüklenmiş olarak gelir. Rotalar, milyarlarca kilometrelik bisiklet verilerinden yararlanılarak Trendline popüler rotalamayla oluşturuluyor. Gerçek bisikletçilerin tercih ettiği rotalar ve parkurlarda yerel biri gibi bisiklet sürmeyi kolaylaştırır. Yol boyunca, Edge Explore adım adım yol tarifleri sağlar ve elbette rotadan saparsanız veya eve erken dönmeye karar verirseniz sizi rotaya veya başlangıca geri götürecek kadar akıllıdır.

Geliştirilmiş Bisiklet Farkındalığı

Edge Explore, arka görüş radarı ve akıllı bisiklet ışıkları da dahil olmak üzere Varia™ bisiklet farkındalığı cihaz serimizle uyumludur. Radarı Edge'inizle eşleştirerek, arkadan yaklaşan arabalara karşı doğrudan Edge ekranınızda uyarılar alabilir, böylece etrafınızdaki trafiği görmenize ve onlar tarafından görülmenize yardımcı olabilirsiniz. Edge Explorer, zorluk yaşamanız durumunda konumunuzu otomatik olarak acil durumda iletişime geçilecek kişiye gönderen bir yardım özelliğine ve yerleşik olay algılamaya¹ sahiptir.

Bağlantılı Yolculuk

Telefonunuzu bir kenara koyun ve yolculuğun tadını çıkarın çünkü Edge Explore ihtiyacınız olan tüm akıllı bağlantılara sahiptir. Arkadaşlarınızın ve ailenizin gerçek zamanlı konumunuzu takip etmesine izin vermek için LiveTrack'i kullanın veya 50'ye kadar sürüş arkadaşınızı takip etmek için GroupTrack'i kullanın. Sürücü arkadaşlarınız önde ya da geride kalırsa, sürücüden sürücüye mesajlaşma (uyumlu bir akıllı telefonla), Edge bisiklet bilgisayarınızdan onların bilgisayarına önceden yazılmış notlar göndermenize olanak tanır. Arkadaşlarınıza birkaç dakika içinde yetişip yetişemeyeceğinizi veya siz olmadan yola devam etmeleri gerektiğini bildirin. Lastiğiniz patladıysa veya yardıma ihtiyacınız varsa, GroupTrack ile eşleştirilmiş sürücü arkadaşlarınıza sizi bulmaları için bir mesaj gönderebilirsiniz.

SHIMANO STEPS eBisiklet Sistemi

Uyumlu bir Edge bisiklet bilgisayarını desteklenen bir SHIMANO STEPS eBike sistemiyle eşleştirin ve özel bir eBike durum ekranı, veri alanları ve sistem durumu ve uyarı mesajları desteği alın. Zaman, mesafe ve hız gibi Edge ölçümlerinin yanı sıra sürüş sırasında destek seviyenizi, vites konumunuzu, pil ömrünüzü ve kalan menzilinizi de görüntüleyebilirsiniz. Bu özellik şu anda Edge Explorer ve Edge 1030'da mevcuttur ve yakında ek cihazlar için destek sunulacaktır.

Cihazınızı Özelleştirin

Edge Explorer bisiklet bilgisayarınızı Connect IQ™ mağazamızdan istediğiniz ücretsiz uygulamalar, widget'lar ve veri alanlarıyla özelleştirmek kolaydır. AccuWeather MinuteCast gibi uygulamalar yağmurun ne zaman duracağını size bildirir, böylece yolculuk için zaman bulabilirsiniz. Ayrıca, yolculuklarınızı Strava Summit, Komoot veya Wikiloc gibi sitelerde planlıyorsanız bu uygulamaları indirin, böylece favori rotalarınızı takip etmek üzere doğrudan Edge'inize aktarabilirsiniz. Veya yakınlarda bir kafe veya bisiklet mağazası arıyorsanız, Yelp uygulamasını kullanarak konumlarını indirin ve Edge cihazınız üzerinden doğrudan onlara yönlendirin.

  • ¹Uyumlu bir akıllı telefonla eşleştirildiğinde; öncelikle yol bisikleti kullanımı için tasarlanmıştır.
Kendi görüşünü yaz Close Review Form
  • Yorum Yazmak Satın Alma İşleminden Sonradır.
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
Kötü
Mükemmel