Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Enduro 2

Üreticiler: GARMIN , GARMIN
Ürün Kodu: 010-02754-01
₺44.928,00

Garmin Enduro 2

    DÜNYANIN SONUNA KADAR KOŞUN

   Bir sonraki ultra yarışınızdan daha uzun süre dayanmanıza yardımcı olması, ekstra uzun GPS pil ömrü sağlayan solar şarj ile yolunuzu bulmanıza yardımcı olması, güç tasarrufu sağlayan konumsal doğruluk ve dahili harita özelliği için bir Enduro 2 edinin.

Garmin Enduro 2

Güneş enerjisi, en uzun yarışlar için sınıfının en iyisi pil ömrü sağlar.

Garmin Enduro 2

Solar şarj ile GPS modunda 150 saate kadar pil ömrüne devam edin1.

Garmin Enduro 2

SatIQ™ teknolojisi, ihtiyacınız olan konumsal doğruluktan ödün vermeden pil ömrünü en üst düzeye çıkarır.

Garmin Enduro 2

TopoActive haritaları ve NextFork™ harita kılavuzu ile nereye gideceğinizi bilin.

Garmin Enduro 2

Süper parlak bir LED el feneri, çevrenize göz kulak olmanıza yardımcı olur.

Garmin Enduro 2

Dereceye göre ayarlanmış performans metrikleri, antrenmanınızı bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olur.

Garmin Enduro 2

SOLAR ŞARJLI BATARYA

Sağlığınızın ve kondisyonunuzun kesintisiz bir görüntüsü için akıllı saat modunda ek 12 gün2 ile akıllı saat modunda 34 güne kadar pil ömrü elde edin ve antrenman ve yarışlardaki performansınızı takip etmek için solar şarj1 ile GPS modunda 150 saate kadar pil ömrü elde edin.

EXTREME İÇİN ÜRETİLMİŞTİR

Sağlam, sofistike ve hafif tasarım, büyük 1,4 inç güneş enerjili ekrana ve safir lensli 51 mm kasaya sahiptir. UltraFit bant, zorlu koşullarda bile uzun mesafe konforu sağlar.

DOKUNMATİK EKRAN VE BUTONLAR

Her ortamda çalışan standart düğme kontrolleri, seçimlere ve işlevlere hızlı erişim için duyarlı yeni bir dokunmatik ekran arayüzü ile eşleştirilmiştir.

Garmin Enduro 2

Garmin Enduro 2

TRAIL KOŞUSU VO2 MAX

Trail koşusu VO2 Max, koşu performansını etkileyebilecek değişen patika ve arazi koşullarına göre ayarlayarak patika koşucularının kardiyovasküler kondisyon düzeyini tahmin eder.

Garmin Enduro 2

ULTRARUN AKTİVİTE

Dinlenme zamanlayıcılı ultrarun etkinliğini kullanın ve yardım istasyonlarında geçirdiğiniz süreyi kaydedin.

Garmin Enduro 2

MACERA YARIŞ UYGULAMASI

Bu aktivite profili, yarış sırasında kalp atış hızı, yükseklik, segment süreleri ve diğer ölçümleri görmenizi sağlar. Bu modda GPS kaydeder ancak macera yarışı kurallarına uygun olarak görüntülenemez. Bir özet ekranı, yarış komitesi ile bitiş zamanınızı doğrulamanıza bile yardımcı olur.

Garmin Enduro 2

CLIMBPRO ÖZELLİĞİ

Yokuş, mesafe ve yükseklik kazanımının yanı sıra inişler ve düzlükler dahil olmak üzere mevcut ve yaklaşan tırmanışlarınız hakkında gerçek zamanlı bilgileri görmek için indirilen parkurlarda ClimbPro tırmanış planlayıcısını kullanın.

Garmin Enduro 2

PACEPRO™ TEKNOLOJİSİ

Türünün ilk örneği olan PacePro özelliği, bir parkurdayken not ayarlı rehberlikle hızınıza ayak uydurmanıza yardımcı olur.

Garmin Enduro 2

DERECE AYARLANMIŞ HIZ

Planınıza göre gerçekleştirmek için değişen arazide hızınızı nasıl ayarlayacağınızı anlayın.

Garmin Enduro 2

GÖRSEL YARIŞ ÖNGÖRÜCÜ

Koşu geçmişinize ve genel kondisyon seviyenize bağlı olarak bu özellik, koşmak istediğiniz mesafe için hızınızın ne olabileceğine dair bir tahmin sağlar. Trend verileri, egzersizinizin zaman içinde nasıl bir etkisi olduğunu gösterir.

Garmin Enduro 2

ISI VE İRTİFA ALIMI

Kendinizi her ortama hazırlayın. Uyumlu akıllı telefonunuzla eşleştirildiğinde, vücudunuzun ısı ve irtifa iklimlendirmesiyle farklı ortamlarda nasıl dayandığını görün.

Garmin Enduro 2

PERFORMANS METRİKLERİ

Koşu dinamikleri, ısı ve rakım ayarlı VO2 max, arazi koşusu ayarı, toparlanma danışmanı ve daha fazlasını içeren gelişmiş antrenman ölçümlerini görüntüleyin.

Garmin Enduro 2

OTOMATİK DİNLENME ZAMANLAYICI

Bir ultrarun etkinliği sırasında saatiniz bir yardım istasyonunda veya kontrol noktasında geçirilen süreyi otomatik olarak takip eder - böylece koşunuzu duraklatma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

 

 

Garmin Enduro 2

Garmin Enduro 2

DAHİLİ SPOR UYGULAMALARI

Arazi koşusu, yüzme, koşma, bisiklete binme, yürüyüş, kürek çekme, kayak, golf, sörf, iç mekan tırmanışı ve daha fazlası için önceden yüklenmiş aktivite profillerini kullanın.

Garmin Enduro 2

RECOVERY DANIŞMANI

Her antrenmandan sonra Recovery Time, başka bir zorlu antrenmana ne zaman hazır olacağınızı size bildirir. Antrenman yoğunluğunu ve stres, günlük aktivite ve uyku gibi faktörleri bile hesaba katar.

Garmin Enduro 2

GÜNLÜK EGZERSİZ ÖNERİLERİ

Sizi ve kondisyon seviyenizi dikkate alan antrenman rehberliği için mevcut antrenman yükünüz ve antrenman durumunuza göre günlük koşu ve sürüş önerileri alın.

Garmin Enduro 2

BACKCOUNTRY SKI

Kardayken haberdar olun. Bu önceden yüklenmiş profil, kayak ve tırmanma arasında ayrım yapılmasına yardımcı olur. Yükseliş veya inişe özel metrikleri gösterir.

Garmin Enduro 2

XC KAYAK DİNAMİKLERİ

HRM-Pro™ Plus kalp atış hızı monitörü (ayrı satılır) ile eşleştirildiğinde, kayak gücü metriği, kros antrenmanlarınızın gerçek egzersiz yükünü ölçmeye yardımcı olur.

Garmin Enduro 2

SURF-READY ÖZELLİKLERİ

Bazı dalgaları yakalamaya hazır olun. Bu saat, bir Surfline® kamerasının önünde sürdüğünüz her dalganın videosunu oluşturan Surfline Sessions™ özelliğiyle çalışır3. Böylece onları daha sonra izleyebilir ve Surfline Sessions aboneliğinizi nasıl yaptığınızı görebilirsiniz.

Garmin Enduro 2

MTB DİNAMİKLERİ

Dağ bisikleti metrikleri ile her sürüşün ayrıntılarını takip edin, ayrıca parkurun zorluğunu ve ne kadar yumuşak bir şekilde indiğinizi değerlendiren özel kum™ ve akış ölçümleri ile bir dahaki sefere geçmeniz için bir puan verin.

 

 

Garmin Enduro 2

Garmin Enduro 2

SÜPER PARLAK FLASHLIGHT

Düşük ışık koşullarında yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak için, yerleşik bir süper parlak LED el feneri (fenix® 7X multi spor GPS saatinden iki kat daha parlak), kırmızı veya beyaz ışıkta parlak, sabit bir ışına hızlı erişim sağlar.

Garmin Enduro 2

SATIQ™ TEKNOLOJİSİ

Otomatik Seçim modu, konum doğruluğundan ödün vermeden pil ömrünü en üst düzeye çıkarmak için gereken GPS modunu dinamik olarak belirlemek için SatIQ teknolojisini kullanır.

Garmin Enduro 2

MULTI-BANT GNSS DESTEĞİ

Birden fazla küresel navigasyon uydu sistemine (GPS, GLONASS, Galileo) erişin. GNSS sinyallerinin yansıtıldığı, zayıf olduğu veya tipik olarak nüfuz etmediği alanlarda gelişmiş konum doğruluğu için navigasyon uyduları tarafından gönderilen çoklu frekanslara erişin.

Garmin Enduro 2

NEXTFORK™ HARİTA KILAVUZU

Bir sonraki patika kavşağının mesafesini ve yaklaşan patikanın adını görün.

Garmin Enduro 2

UP AHEAD

İlerideki seçili İÇN kontrol noktaları için bir bakışta farkındalık elde edin. Performans ölçümlerini, ayrık süreleri ve mesafeyi/yüksekliği görüntüleyin - ayrıca yaklaşan önemli iz noktalarının bir özetini görüntüleyin.

Garmin Enduro 2

ABC SENSÖRLERİ

Yükseklik verileri için bir altimetre, hava durumunu izlemek için barometre ve 3 eksenli elektronik pusula dahil olmak üzere ABC sensörleriyle bir sonraki parkurunuzda gezinin.

Garmin Enduro 2

SKIVIEW™ HARİTALARI

Önceden yüklenmiş SkiView haritalarıyla yamaçlara çıkın ve dünya çapında 2.000'den fazla kayak merkezinin pist adlarını ve zorluk derecelerini görüntüleyin.

Garmin Enduro 2

MULTİ KITA TOPO HARİTALARI

Önceden yüklenmiş TopoActive Europe haritaları ve dünyanın dört bir yanından ek haritalar, keşiflerinizi yolunda tutar. Haritaları ve yazılımı bilgisayar kullanmadan kolayca yüklemek ve güncellemek için yerleşik Wi-Fi® bağlantısını kullanın.

 

Garmin Enduro 2

Garmin Enduro 2

BİLEK TABANLI KALP HIZI

Optik kalp atış hızı teknolojisi4, stres seviyenizi hesaplamak için aktivite yoğunluğunu ve kalp atış hızı değişkenliğini ölçer. Ayrıca kalp atış hızı kayışı olmadan su altında da izler.

Garmin Enduro 2

PULSE OX SENSÖRÜ

Rakım uyumu veya uyku izleme için bir Pulse Ox5 sensörü, vücudunuzun oksijeni ne kadar iyi emdiğini ölçmek için bileğinizde ışık huzmeleri kullanır.

Garmin Enduro 2

SAĞLIK SNAPSHOT™ ÖZELLİĞİ

Kalp atış hızı, kalp atış hızı değişkenliği, Pulse Ox, solunum ve stres dahil olmak üzere önemli istatistikleri kaydetmek için 2 dakikalık bir oturum kaydedin. Ardından, uyumlu akıllı telefonunuzdaki Garmin Connect™ uygulaması aracılığıyla paylaşmak üzere bu istatistiklerle bir rapor oluşturun.

Garmin Enduro 2

BODY BATTERY™ ENERJİ İZLEME

Ne zaman aktif olmaya hazır olduğunuzu veya ne zaman dinlenmeniz gerekebileceğini ölçmek için kalp atış hızı değişkenliği, stres, uyku ve diğer verileri kullanarak vücudunuzun enerji rezervlerini optimize edin.

Garmin Enduro 2

UYKU PUANI VE GELİŞMİŞ UYKU İZLEME

Hafif, derin ve REM uyku aşamalarınızın tam bir dökümünü alın. Hepsini uyku puanınızı ve içgörülerinizi içeren özel bir pencere öğesinde görüntüleyin.

Garmin Enduro 2

SOLUNUM TAKİBİ

Gün boyunca, uyku sırasında ve nefes çalışması ve yoga aktiviteleri sırasında nasıl nefes aldığınızı görün.

Garmin Enduro 2

HİDRASYON TAKİBİ

Susuz kalmamak için bir hatırlatıcı olarak günlük sıvı alımını kaydedin. Otomatik hedef etkinleştirildiğinde, bir aktiviteden sonra tahmini ter kaybını bile görürsünüz ve hedefiniz buna göre ayarlanır.

 

 

Garmin Enduro 2

Garmin Enduro 2

AKILLI BİLDİRİMLER

Uyumlu cihazınızla eşleştirildiğinde e-postaları, metinleri ve uyarıları doğrudan saatinizden alın.

Garmin Enduro 2

MÜZİK UYGULAMALARI

Spotify, Deezer veya Amazon Music hesaplarınızdan şarkılar ve çalma listeleri indirin (abonelik gerekebilir). Telefonsuz dinleme için kablosuz kulaklık (dahil değildir) kullanın.

Garmin Enduro 2

GARMIN PAY™

Katılımcı sağlayıcılar aracılığıyla Garmin Pay temassız ödeme çözümü ile ödeme hatlarında esinti yaratın. Ülkenizdeki bankacılık kanunlarını inceleyiniz.

Garmin Enduro 2

GÜVENLİK VE TAKİP ÖZELLİKLERİ

Saatiniz ve telefonunuz eşleştirildiğinde, kişilerinize manuel olarak veya — belirli açık hava etkinlikleri sırasında — yerleşik olay algılama6 ile otomatik olarak konumunuzla ilgili bir mesaj gönderilebilir.

Garmin Enduro 2

CONNECT IQ™ MAĞAZASI

Uyumlu akıllı telefonunuzdaki Connect IQ Store'dan özel saat yüzleri indirin, veri alanları ekleyin ve uygulama ve widget'lar edinin.

 

  • ¹ 50.000 lüks koşullarında tüm süre boyunca sürekli kullanım olduğunu varsayar.
  • ² 50.000 lüks koşullarda, dışarıda günde 3 saat olmak üzere tüm gün aşınma olduğunu varsayar.
  • ³ Garmin Connect akıllı cihaz uygulaması ve Surfline akıllı cihaz uygulaması ile eşleştirildiğinde
  • 4 Aktivite takibi ve kondisyon ölçümü doğruluğu.
  • 5 Bu tıbbi bir cihaz değildir ve herhangi bir tıbbi durumun teşhisinde veya izlenmesinde kullanılması amaçlanmamıştır; bkz. Garmin.com/ataccuracy. Pulse Ox tüm ülkelerde mevcut değildir.
  • 6 Uyumlu bir akıllı telefonla eşleştirildiğinde. Güvenlik ve izleme özelliği gereksinimleri ve sınırlamaları için bkz. Garmin.com/safety.
  • Wi-Fi, Wi-Fi Alliance'ın tescilli ticari markasıdır. SPOTIFY ve Spotify logosu, Spotify AB'nin tescilli ticari markaları arasındadır. Amazon Music ve ilgili tüm logolar, Amazon.com, Inc. veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır.