Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

EQUIPE RS Spring Fall Jacket TARGA

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 11.30.366
₺13.185,91
*

Renk

  • Kullanılamıyor
*

Beden

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

Sonbahar ve ilkbaharda yapılan soğuk antremanlar için eğer termal SS jarse, kol ısıtıcıları ve yelek yeterli değil ise bunlara daha ısıtıcı bir seçenek ekledik: yeni “EQUIPE RS Spring Fall Jacket”. Her ne kadar “Spring Fall AERO SS Jersey’e” benzesede, içerden daha çok ısıtacak termal bir kumaşa sahiptir.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLAR


ÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

Ceketin ön paneli yaz jarsemizle birleştirilerek yapılmıştır. Push Pull kumaş yüksek yalıtımlı “Rhombus” astara sahiptir. Bu iki materyal birlikte standart yarış jarsesinin esnek, nefes alabilen ve aerodinamik yapısına sıcak tutan yalıtım ekler. Ham kesimli uzun kollar; ikinci bir deri gibi oturmasını sağlayan ve ek termal koruma için mikro zımparalanmış astara sahip, oldukça elastik ribanalı kumaş olan “SONIC-SN” ile yapılmıştır.

YAPI/ FIT

Omuzların ön kısımlarında bulunan iki yansıtıcı "valf" hava deliklerinin görevi, dışarıdan soğuk havayı çekip, ceketin üst üste binen iki kumaş tabakası arasına enjekte eder. Tam gaz sürüş yaparken, vücut soğutma havalandırmasını ihtiyaç varken fermuarı açmak, her zaman iyi bir seçenek değildir. Bu tasarımımız sorunu çözerek aerodinamikten ödün vermeden düzenlenmiş bir çekirdek vücut sıcaklığı sağlar.